reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 lat chłopiec chce PC

reklama
Nie doradzę ci z konkretnym modelem ale dam ci dobrą radę nie patrz na zakup jak na coś dla 9 latka tylko kupuj jak dla siebie.Ja trzy lata temu zrobiłam ten błąd ,że kupując laptop dla 7 latki wybraliśmy jej mały i zgrabny teraz muszę jej odstepować swój bo na tym małym monitorku nie da się w gry grać a dla dzieci to chyba przeważnie o gry chodzi.Życzę udanego zakupu.
 
my kupilsmy corce (9lat)laptopa niecale 16cali, mniejszego nie ma sensu, laptop poniewaz moze wziasc do lozka, poczytac, pojsc wszedzie, zabrac jak potrzeba do szkoly itd.
mysle ze nie oszczedzajcie kupujac stacjonarny, mysmy ogladali takze poniewaz rozpatrywalismy kupno, wybralibysmy na pewno na pewno juz z dotykowym monitorem, na pewno cos samsunga, sprawdzony sprzet, nigdy sie nie popsul nam itd
 
z jednej strony to przerażające że dzieciom kupuje się komputery, ale z drugiej, każdy już w domu ma co najmniej jeden komp i trudno się dziwić dzieciom...
 
ja nie jestm za tym, żeby dzieci całkowicie od tego komputera odciagać i zakazać, takie czasy, cyfryzacja i wszystko skomputeryzowane, także dzieci powinny mieć dostęp do komputera, zastanawiać się trzeba nad tym, jak im zapewnić na tym komputerze bezpieczeństwo i uniknąć uzależnienia
 
dokładnie tak, dlatego nie można dopuszczać żeby sposobem dziecka na nudę był komputer, może być jako dodatkowa atrakcja ale bez przesady:) wszystko musi się odbywać pod stałą kontrolą rodziców:)
 
reklama
no tak;] ale ja nie chce by moje dzieciaki grały na jakiś serwerach w cs i tym podobne gry, pełne przemocy, gdzie trzeba nabijać levele i siedzieć przed kompem po kilkanaście godzin!!!
 
Do góry