reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

9 miesiac ostatnia wizyta

EdytaLLL

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej. Powiedzcie jak bylo u was przy ciazy bezproblemowej z ostatnia wizyta? Ja mialam w 36 tygodniu ciazy. Teraz skonczylam 38. Moj gin juz mi nie ustalil wizyty do konca. Na szkole rodzenia mowiono ze w ostatnim miesiacu powinny byc co dwa a nie raz co tydzien te wizyty z usg. Jak bylo u was? Mam isc na jeszcze jedna czy dac sobie spokoj? Pozdrawiam

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
65
Jeśli ciąża jest bezproblemowa/donoszona, to lekarze często już nie zlecają kolejnych wizyt.
Jeśli coś Cię niepokoi, to możesz jechać na IP, to zrobią Ci KTG. Ja je miałam robione dopiero podczas porodu. Także nic się nie martw! Niedługo zobaczysz swoje maleństwo :)

EdytaLLL

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Mam przyjsc na KTG 7 czerwca a porod planowany na 12 czerwca. Naraxie widze ze ruchy sie zmienily sa powolniejsze bo wczesniej energiczne bardzo. Ale lekarz uspokoil ze tak bedzie bo ma malo miejsca juz.

ewka2

Rozwiązania
6
Hej. Powiedzcie jak bylo u was przy ciazy bezproblemowej z ostatnia wizyta? Ja mialam w 36 tygodniu ciazy. Teraz skonczylam 38. Moj gin juz mi nie ustalil wizyty do konca. Na szkole rodzenia mowiono ze w ostatnim miesiacu powinny byc co dwa a nie raz co tydzien te wizyty z usg. Jak bylo u was? Mam isc na jeszcze jedna czy dac sobie spokoj? Pozdrawiam
Ja w 1 ciąży w dziewiątym miesiącu miałam wizyty co 2 tygodnie, do tego tydzień przed terminem OM, KTG, a jak byłam po terminie codzień chodziłam na KTG, w szpitalu kazali się zgłosić tydzień po terminie, a urodziłam 10 dni po terminie OM.

Sasankaa

Rozwiązania
3
W 1 ciąży miałam tydzień przed terminem a teraz 2 tygodnie przed. Ale jeszcze się nie "rozpakowalam"
A takie w razie czego dzień po terminie.

olcia1718

Rozwiązania
41
Ja miałam wizyty do samego końca
Tak zalecają nawet.
Nie można mówić że jak ciąża ok to nie iść bo w każdej chwili coś się może stać trzeba sprawdzać łożysko przepływy no i ktg

Morela_87

Rozwiązania
0
Wg mnie najważniejszym właśnie w tych końcowych tygodniach/dniach ciąży jest sprawdzanie łożyska i przepływów. Ostatnia wizyta w 36 tygodniu wydaje mi się być niewystarczająca.

Iwona35

Moderatorka
Rozwiązania
0
Pod koniec ciazy łożysko się starzeje. W różnym tempie u każdej z nas. Dlatego wizyty raczej są coraz częstsze pod koniec niż rzadsze. Ruchy ruchami są jeszcze inne rzeczy do obserwacji które bez usg nie zobaczysz. Ja nie odpuscialbym wizyt. 42 tydzień to jeszcze ciąża w terminie, więc od Twojego 36 tygodnia może być jeszcze ponad miesiąc. To dużo czasu. Za dużo by ciążę pozostawić samą sobie

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Pierwszy miesiac z Castagnusem Potrzebuję porady 3
G 4 miesiac płacze na piersi Potrzebuję porady 2
W umowa na czas okreslony-Trzeci miesiac ciazy.jak go liczyc?Prosze o pomoc. Porady prawnika 5
U maj szczesliwy muj miesiac Gratulacje 1
kitajka ostatnia prosta Potrzebuję porady 66
Z Usg a ostatnia miesiączka Ciąża, poród, połóg 2
karolaola Szczepienie przeciw pneumokokom- do kiedy ostatnia dawka? Porady - rozwój i zdrowie dzieci 1
M Ostatnia deska ratunku Relacje rodzinne 11
futrzakowa WYPRAWKA - bez komentarzy-ostatnia edycja 14.01 Archiwum mam marcowych'11 4
Buquro Pierwsza wizyta u ginekologa, co robić? Potrzebuję porady 33
P Jutro wizyta u ginekologa. Staramy się 14
N Wizyta lekarza u noworodka Trójmiasto 3
A Koronawirus a wizyta u ginekologa w 20 tyg ciazy Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 70
J Obniżone napięcie mięśniowe a wizyta u osteopaty Niemowlaki 0
89karola80 Tabletka a wizyta w WC ;) Potrzebuję porady 10
A Wizyta u ginekologa Potrzebuję porady 3
agusiaaa2 Wizyta u ginekologa. Doradźcie proszę Potrzebuję porady 14
aniaslu Jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa po porodzie? Rozmawiam z położnikiem Filipem Dąbrowskim Temat tygodnia 0
N 5w5d wizyta za 3 tygodnie Potrzebuję porady 8
A Wizyta u logopedy Trzylatki 3
O Pierwsza wizyta u lekarza Potrzebuję porady 14
P Pierwsza wizyta u ginekologa w ciąży a betaHCG Potrzebuję porady 10
A 1 wizyta u ginekologa w ciąży Potrzebuję porady 5
A Dziwna wizyta u ginekologa. Ciąża, poród, połóg 25
W Niepokojaca pierwsza wizyta u ginekologa Potrzebuję porady 12
mama_gosi Odstawienie duphaston a wizyta u lekarza Ciąża, poród, połóg 16
G Pierwsza wizyta u noworodka. Potrzebuję porady 20
anulamu Kiedy pierwsza wizyta w ciąży u ginekologa Potrzebuję porady 39
aneta1922 kiedy pierwsza wizyta u ginekologa? Potrzebuję porady 8
A pierwsza wizyta ciążowa u ginekologa. Potrzebuję porady 6
Mininika Pierwsza wizyta u ginekologa na NFZ, jak to wygląda z zapisami? Potrzebuję porady 9
N Wizyta u ginekologa i szok...? Ciąża, poród, połóg 19
A pierwsza wizyta u Dentysty:) Przedszkolaki 0
K Czy u wizyta u dentysty moze byc przyjemna ? Zdrowe zęby - porady dentysty 21
Malusiolka Wizyta u lekarza! Staraczki 2013 w ciąży 284
I wizyta u lekarza z dzieckiem - działalność gospodarcza Porady prawnika 1
ciężarówka :) pierwsza wizyta położnej Ciąża, poród, połóg 7
M Wizyta u dentysty Trzylatki 25
koniczynka_00 Pierwsza wizyta u ginekologa Ciąża, poród, połóg 72
N Dziadkowie i wizyta u .... telewizora. Relacje rodzinne 5
M wizyta w szpitalu Ciąża, poród, połóg 11
S pierwsza wizyta u alergologa Trzylatki 0
NeSSi Wizyta położnej Archiwum mam grudniowych 42