reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 miesięcy bez przespanej nocy

reklama
U nas to samo 14 miesięcy bez przespanej nocy , do tego u mnie 9 miesiąc ciazy więc chętnie dołączę się do pytania 😣
Tak szczerze? To mi się wydaje, po tym wszystkim co tu przeczytałam, że to po prostu musi minąć 😅. Niestety 🤷🏻‍♀️. Ale skoro 9 miesiąc to zaraz i tak było by nowe wstawanie więc przynajmniej jesteś przyzwyczajona 🫣🤭
 
tylko nie wiem jak przyzwyczaję się do podwójnego wstawania , jak jedno będzie budzić drugie 😣
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeżeli oczywiście masz taką możliwość, zostać z noworodkiem w jednym pokoju, a Tatusia ze starszym odesłać do drugiego na jakiś czas 😇
 
tylko nie wiem jak przyzwyczaję się do podwójnego wstawania , jak jedno będzie budzić drugie 😣
One się przyzwyczają do siebie na wzajem. Ja spałam z obojgiem w łóżku, u nas 1,5 roku różnicy. Straszy był bardzo zazdrosny o mamę, więc ja musiałam wstawać. Młodsza karmiona piersią, więc też ja wstawałam 🤦‍♀️ jak dzień był jako taki, tak noce wspominam okropnie. Oczywiście drzemki w dzień też były osobno, więc nie szło odespać. Ale warto było się przemęczyć 🙂
 
Wlasciwie po co dajesz jej ta kaszke dwa razy dziennie? To malo wartosciowe danie bez dodatkow (typu owoce, orzechy itd), a zapycha brzuszek takiego malucha.
9 miesieczne dziecko powinno dostawac 3 pelnowartosciowe (!) posilki + mleko.
och mój 10 miesięczny w życiu nie zje 3 posiłków. Czy to słoiczki czy nasze gotowane jedzenie, 4 łyżeczki max. I już placz. Obiad jak widzi to jest taki dramat, że hej.
Ale cały dzień coś dziobie, tu trochę musu, tu jogurt, tu pierś z kurczaka. I pierś, pierś i jeszcze raz pierś.
Lekarka też mówiła na bilansie 9 miesięcznym, że powinien dostawać 3 stałe posiłki plus mleko. Dostaje ale nie je 🤷Wyniki krwi idealne.
 
Martyna dostaje kawałki chlebka z serkiem bieluchem np. Albo w zupce kawałki makaronu, marchewki, ale raczej takie małe kawałki to są 🤭 jestem chyba za bardzo bojaźliwa żeby dawać jej większe, ale muszę nad tym, tzn..nad sobą popracować 😇
ja też z tych bardziej bojaźliwych a to moje drugie dziecko. Przy córce taka bojaźliwa nie bylam z tymi kawqlkami.
Wszystko na spokojnie, bez stresu, na wszystko przyjdzie czas.
 
Moi zasypiali przy piersi, a po zakończeniu kp przytuleni albo na naszym łóżku albo na ich. To była moja ulubiona chwila dnia jak się tak wtulali🥰 samodzielne zasypianie to u nas były 3-4 lata.
ooo tak. Kocham spać z dziećmi. Córka 8 lat i już jest taka samodzielna. Śpi sama od 3 roku życia. Dlatego z synkiem ciesze się z tego wspólnego spania choć czasem jest ciężko.
 
och mój 10 miesięczny w życiu nie zje 3 posiłków. Czy to słoiczki czy nasze gotowane jedzenie, 4 łyżeczki max. I już placz. Obiad jak widzi to jest taki dramat, że hej.
Ale cały dzień coś dziobie, tu trochę musu, tu jogurt, tu pierś z kurczaka. I pierś, pierś i jeszcze raz pierś.
Lekarka też mówiła na bilansie 9 miesięcznym, że powinien dostawać 3 stałe posiłki plus mleko. Dostaje ale nie je 🤷Wyniki krwi idealne.
To znaczy, 3 posilki proponujemy - a czy zje i ile to juz decyzja bobasa 😄 Moze tym skubaniem sie najada, u nas tez roznie bywa, ale sobie tlumacze, ze czasem ja tez zjem podwojna porcje obiadu, a czasem kilka lyzek i on tez ma do tego prawo.
Moj tez taki cycoholik, zwlaszcza w nocy 😵‍💫
 
reklama
To znaczy, 3 posilki proponujemy - a czy zje i ile to juz decyzja bobasa 😄 Moze tym skubaniem sie najada, u nas tez roznie bywa, ale sobie tlumacze, ze czasem ja tez zjem podwojna porcje obiadu, a czasem kilka lyzek i on tez ma do tego prawo.
Moj tez taki cycoholik, zwlaszcza w nocy 😵‍💫
ja to się przy tym moim cycocholiku to boje powrotu do pracy w styczniu. Chłop będzie głodny chodzil 😭
 

Podobne tematy

Do góry