reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 miesięczne niemowle i czeste pobudki w nocy

Dołączył(a)
21 Październik 2018
Postów
9
Brakuje juz mi sil. Corka do ok 6 msc zycia budzila sie co 3 h na cycka - nagle przyszla zmianaa i aktualnie nocki wygladaja tak: corka zasypia ok 19 i do polnocy spi ladnie
, czasami wgl sie nie przebudzi, czasami raz lub dwa razy -Ogolnie bez tragedia. Impreza zaczyna sie po polnocy - corka budzi sie non stop. Co pol godziny, godzine, poltorej - Ogolnie zdarza sie, ze przez noc wstaje 5,6 razy.. Ok.7 rana cora budzi sie na dobre - co ciekawe nocki pobudki nie sa zwiazane z glodem bo nadal cycka ruszy dopiero po tych 3-4 h.... Ja trace nadzieje,ze to mnie, trace checi do wszystkigo- jestem.strasznie wykonczona...czy jest na.to.rada, czy to wgl normalne? Dodalam, ze corka ma jedna drzemke w ciagu dnia ok 1,5-2h....
 
reklama
Rozwiązanie
Dlaczego nie?
Oczywiście coś może być patologiczne i warto się przyjrzeć, ale zazwyczaj jednak normalne.
Oczywiście, że może. Nie znam statystyk, ale wg sensownych lekarzy warto się przyjrzeć, czemu jest problem ze snem. Anemia, niedobory dha, za mało kalorii w ciągu dnia, zaburzenia si... Jak to się wykluczy, to ok:)
Miałam bardzo podobne syn skończył 4 mc i zaczęła się tragedia.... do 22 sen idealny a później.... u mnie uwierz z zegarkiem w ręku co 15 min ! I tak aż do 4 roku życia. Teraz ma 8l i spi jak zabity . Nam zrobiono w tedy badania mie pamiętam już jakie... byłam z tym problemem u rodzinnego nawet u bioenergoterapeuty bo nie miałam sił a chodziłam później już do pracy. Ogólnie badania ok ... lekarz mówił, ze taki jego urok. I jak mówię skończył się problem wraz z wiekiem
 
Brakuje juz mi sil. Corka do ok 6 msc zycia budzila sie co 3 h na cycka - nagle przyszla zmianaa i aktualnie nocki wygladaja tak: corka zasypia ok 19 i do polnocy spi ladnie
, czasami wgl sie nie przebudzi, czasami raz lub dwa razy -Ogolnie bez tragedia. Impreza zaczyna sie po polnocy - corka budzi sie non stop. Co pol godziny, godzine, poltorej - Ogolnie zdarza sie, ze przez noc wstaje 5,6 razy.. Ok.7 rana cora budzi sie na dobre - co ciekawe nocki pobudki nie sa zwiazane z glodem bo nadal cycka ruszy dopiero po tych 3-4 h.... Ja trace nadzieje,ze to mnie, trace checi do wszystkigo- jestem.strasznie wykonczona...czy jest na.to.rada, czy to wgl normalne? Dodalam, ze corka ma jedna drzemke w ciagu dnia ok 1,5-2h....
Nie pociesze Cię, bo mój syn skończył 15 miesięcy i jest podobnie. Miałam nadzieję że jak skończy rok to będzie noce przesypiał ale niestety. Jak był młodszy to spał właśnie od 19-20 do 24 potem zjadł i spał dalej czasem 2-3 godziny a od około pół roku jak nie dłużej zasypia koło 20 do godziny się budzi, max śpi do 23 i potem już jest z nami w łóżku i w ciągu nocy kilka razy domaga się piersi, trochę possie o zasypia na szczęście.
 
Normalne zachowanie małego dziecka.
Też odpokutowałam swoje w postaci nocnych maratonów mojej córki. Kiedyś minie, oby szybciej niż później ;) Na czas najbardziej wzmożonych pobudek (czyli u ciebie między północą a 7 rano) weź małą do siebie, jest szansa że jak się przebudzi i będziesz obok to szybciej uśnie, a i ty tak się nie zmęczysz nocą.
 
reklama
Dlaczego nie?
Oczywiście coś może być patologiczne i warto się przyjrzeć, ale zazwyczaj jednak normalne.
Oczywiście, że może. Nie znam statystyk, ale wg sensownych lekarzy warto się przyjrzeć, czemu jest problem ze snem. Anemia, niedobory dha, za mało kalorii w ciągu dnia, zaburzenia si... Jak to się wykluczy, to ok:)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry