reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9-miesięczniak budzi się co 2 godziny w nocy

Moze być tak że już piersią się nie na je sorki be urazy twój pokarm jest chudy albo masz go mało ja proponuję wprowadzić mm np Bebiprima 3 jest sycaca i szybko przyswajalne z mnóstwem witamin bo maluszek jest lub będzie na etapie stania chodzenia a to się mu przyda . A takze smoczek mowie ci spanie masz załatwione do 5 rano a rano Butla i pierś pół na pół i śpi ci 3 godz.


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
On zjada 180 ml kaszy na noc[emoji1]po czym poprawia cyckiem. Więc nie wiem jakim cudem mógłby być głodny po takiej kolacji. Pokarmu mam od początku dużo, dziecko nawet na samej piersi dobrze przybierało na wadze i się rozwijało, nigdy nie dokarmiałam mm i nie zamierzam. Witaminy ? Mówisz o tych syntetycznych nie przyswajalnych dodatkach? To chyba jakiś żart [emoji3] A już na pewno podawanie mm w środku nocy takiemu dziecku nie jest korzystne, wpływa negatywnie choćby na zęby, a ma ich już 6 [emoji3]. Także sory ale to co piszesz to BZDURY.
 
reklama
On zjada 180 ml kaszy na noc[emoji1]po czym poprawia cyckiem. Więc nie wiem jakim cudem mógłby być głodny po takiej kolacji. Pokarmu mam od początku dużo, dziecko nawet na samej piersi dobrze przybierało na wadze i się rozwijało, nigdy nie dokarmiałam mm i nie zamierzam. Witaminy ? Mówisz o tych syntetycznych nie przyswajalnych dodatkach? To chyba jakiś żart [emoji3] A już na pewno podawanie mm w środku nocy takiemu dziecku nie jest korzystne, wpływa negatywnie choćby na zęby, a ma ich już 6 [emoji3]. Także sory ale to co piszesz to BZDURY.

Właśnie o tym pisze wyjelas mi z ust a po mleku matki udowodniono że nie ma się próchnicy ;)
I ryzyka krzywego zgryzu

.
 
Dzisiaj zjadł kolacje a i tak się obudził za jakieś pół godziny na piers i śpi:p

Dodatkowo jeszcze wiadomo mleko matki na wagę złota nawet mieszanie jak ktoś karmi ale jedna butelka Zaburza florę dziecka kp bo mm i kp mają inna i trzeba 3 mies wyłącznego kp żeby ją odbudować taka ciekawostka :)
 
U nas ze spaniem już nieco lepiej, bo są " tylko" po 3 pobudki w nocy [emoji23] a zdarzały się i dwie. No ale ogólnie jest nieco lepiej, do wszystkiego można się przyzwyczaić [emoji57]
U nas z tym cycem podobnie, nawet po obfitym posiłku czasem chce się przyssać, także na pewno nie jest to kwestia głodu a po prostu to lubi. W nocy ograniczyłam już karmienia, nie karmie przy każdej pobudce. Tylko u mnie teraz to wygląda tak że cwaniak nauczył się już że tam jest " cycy" i sam co jakiś czas ściąga mi bluzkę , stanik i się przysysa na kilkanaście sekund ( pewnie dla niego to taka zabawa ). To prawdziwy cycocholik [emoji33] i moje pytanie brzmi czy mu na takie coś pozwalać ? Rano jak bierzemy go do siebie to koszula pyk pyk i się przysysa przytula i wtedy jest takie normalne karmienie ale czasem potrafi tak zrobić i przyssać się na kilkanaście sekund a później śmiać z tego. Teraz to urocze, ale co jak w miarę upływu czasu nie przestanie tak robić ?
 
reklama
Ja mojego Franusia odkładam do łóżeczka jak już przysypia przy piersi. Czasem jak się przebudza daję mu smoczek. Podczas nocnej pobudki tylko szybkie dostawienie do piersi pomaga mu w szybkim uśnięciu.
A co do samodzielnego usypiania raz przytuliłam się do niego twarzą w jego łóżeczku. Czuł moją bliskość i tak też zasnął, choć przyszło mu to trudniej.
Ale jak to przy dzieciaczkach bywa różnie:)
 
Do góry