reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 miesieczny niejadek

Ewciak1007

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Listopad 2020
Postów
1 327
Cześć, chciałabym zapytać może was bardziej doświadczonych mam. Jestem mama 9 miesięcznej Lilianki od samego początku mam problemy z jej jedzeniem córka po 1 miesiącu już nie chciała jesc mi mleka przez wiele miesięcy karmiłam ją na śpiąco, później złapała butelkę i karmimy się mlekiem mieszanie. Moim problemem jest rozszerzanie jej diety, mała ma alergie na bmk, jaja, cytrusy, kakao itp. Więc mam ograniczone pole manewru. Córka nie chce jesc moich obiadków zupek itp tylko je sloiczki.
Kompletnie nie radzi sobie z kawałkami ani grudkami. Ma zaraz odruch wymiotny, albo jak daje jej chlebek to go pomemla i jak ma go przełknąć to zaraz ma odruch wymiotny.. ostatnio też słabo je sloiczki kilka łyżeczek i odmawia. Nie wiem już Ci mam robić. Byłam os początku z nią już u 3 neurolgopedpow I oni mówią że jest ok. Nie wiem już Co mam robić I jak ja karmić. Doradźcie proszę.
 
reklama
Cześć, chciałabym zapytać może was bardziej doświadczonych mam. Jestem mama 9 miesięcznej Lilianki od samego początku mam problemy z jej jedzeniem córka po 1 miesiącu już nie chciała jesc mi mleka przez wiele miesięcy karmiłam ją na śpiąco, później złapała butelkę i karmimy się mlekiem mieszanie. Moim problemem jest rozszerzanie jej diety, mała ma alergie na bmk, jaja, cytrusy, kakao itp. Więc mam ograniczone pole manewru. Córka nie chce jesc moich obiadków zupek itp tylko je sloiczki.
Kompletnie nie radzi sobie z kawałkami ani grudkami. Ma zaraz odruch wymiotny, albo jak daje jej chlebek to go pomemla i jak ma go przełknąć to zaraz ma odruch wymiotny.. ostatnio też słabo je sloiczki kilka łyżeczek i odmawia. Nie wiem już Ci mam robić. Byłam os początku z nią już u 3 neurolgopedpow I oni mówią że jest ok. Nie wiem już Co mam robić I jak ja karmić. Doradźcie proszę.
Ja bym zostala narazie przy sloiczkach jezeli je zjada. Chyba musisz dac jej trochę czasu. Ja z synkiem tez miala ogromny problem z karmieniem. Mozesz sobie poczytac watek - dwunastotygodniowe niemowle nie chce jesc - Duzo dziewczyn tam sie wypowiada
 
Cześć, chciałabym zapytać może was bardziej doświadczonych mam. Jestem mama 9 miesięcznej Lilianki od samego początku mam problemy z jej jedzeniem córka po 1 miesiącu już nie chciała jesc mi mleka przez wiele miesięcy karmiłam ją na śpiąco, później złapała butelkę i karmimy się mlekiem mieszanie. Moim problemem jest rozszerzanie jej diety, mała ma alergie na bmk, jaja, cytrusy, kakao itp. Więc mam ograniczone pole manewru. Córka nie chce jesc moich obiadków zupek itp tylko je sloiczki.
Kompletnie nie radzi sobie z kawałkami ani grudkami. Ma zaraz odruch wymiotny, albo jak daje jej chlebek to go pomemla i jak ma go przełknąć to zaraz ma odruch wymiotny.. ostatnio też słabo je sloiczki kilka łyżeczek i odmawia. Nie wiem już Ci mam robić. Byłam os początku z nią już u 3 neurolgopedpow I oni mówią że jest ok. Nie wiem już Co mam robić I jak ja karmić. Doradźcie proszę.
Moj na początku rd tez nie chcial jesc tego co gotuje, wszystko musialo byc idealnie gladkie. Grudkami sie krztusil albo odmawial jedzenia. Powolutku mu wprowadzalam inne konsystencje.
 
Do góry