reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

9 tydzien a jednak 6

sara931223

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Kochane byłam dzisiaj u lekarza i wychodzi ma to ze jestem w 9 tyg ciąży ale gin powiedziała ze według usg jest to 6 tydzień i ma 3mmz kawałeczki. Martwię się trochę bo nie jest za małe?

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Trzymam kciuki ,żeby dobrze się skończyło , różnica jest bardzo długa ,ale skoro lekarz mówi że jest ok to może dzidzi nadgoni

Ania0306

Rozwiązania
5
U mnie było w prawie 2 tyg różnicy. Miałam nieregularne cykle, owulacja dopiero w 23dc. I jakby nie to, że miałam monitoring owulacji to też bym nie wiedziała kiedy była owulacja A ciąża wychodziłaby młodsza. Skoro bije serduszko to jest dobrze :)

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Ja mam ogólnie 8 tydz z @ a wychodzi mi z usg 6 tydz. Z tym ze u mnie jeszcze nie ma serduszka :(

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Dokładnie tak. Nawet u kobiety z regularnym cyklami owulacja czasem może się znacznie przesunąć. A co dopiero gdy większe problemy w cyklach. Żadna to sensacja. Ważne ze serduszko bije i dziecko się rozwija odpowiednio (do wieku z usg, bo z om w takim wypadku nie ma co liczyć).

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry