reklama

9 tydzień ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez asia8788, 17 Sierpień 2015.

1. asia8788

asia8788 Początkująca w BB

witam jestem w 9 tygciaży W Srodę ze śluzem zauważyłam nitke krwi na papierze a w sobotę delikatne jasno różową plame na wkładce Gdybym nie była w ciąży normalnie w tedy powinam miec okres czy to możliwe dodam że nic nie boli

2. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Niestety ciężko cokolwiek powiedzieć, bo każde plamienie - choć zdarza się w ciąży, nie zawsze jest jej typowym objawem. Ja plamiłam, a nawet krwawiłam przez 3 miesiące, właśnie w okolicach miesiączki ale mimo to bywałam za każdym razem na badaniach, czy się nic z dzieckiem nie dzieje. Myślę, że dla świętego spokoju powinnaś udać się do lekarza, bo nikt Cię tutaj nie zapewni, że to nic złego.

3. reklama
  4. asia8788

asia8788 Początkująca w BB

rozumiem bardzo sie boje ...w czwartek dopiero bedzie moja ginekolog poki co nie mam rzadnych objawów myslisz ze moge pozekac do czwartku

5. juli29

juli29 Fanka BB :)

u mnie takie objawy wykazało wlasnie na poczatku odrywające się łożysko i niestety zagrożone ciąża ale musiałam poprostu uważać i nie przemęczać się nawet naczyń zmywać:( ale tylko do 3 miesiąca. Powodzenia napewno będzie ok

6. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Ciężko powiedzieć. Ja przy krwawieniach nie czekałam aż przyjmie mnie jakiś gin przychodni tylko jechałam na izbę przyjęć ginekologiczną. Zawsze powtarzam, że lepiej mieć o jedną wizytę za dużo niż o jedną za mało. Trzymam kciuki oby bylo ok.

Poleć forum