reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 tydzień ciąży

Dołączył(a)
17 Sierpień 2015
Postów
4
witam jestem w 9 tygciaży W Srodę ze śluzem zauważyłam nitke krwi na papierze a w sobotę delikatne jasno różową plame na wkładce Gdybym nie była w ciąży normalnie w tedy powinam miec okres czy to możliwe dodam że nic nie boli
 
reklama
Niestety ciężko cokolwiek powiedzieć, bo każde plamienie - choć zdarza się w ciąży, nie zawsze jest jej typowym objawem. Ja plamiłam, a nawet krwawiłam przez 3 miesiące, właśnie w okolicach miesiączki ale mimo to bywałam za każdym razem na badaniach, czy się nic z dzieckiem nie dzieje. Myślę, że dla świętego spokoju powinnaś udać się do lekarza, bo nikt Cię tutaj nie zapewni, że to nic złego.
 
rozumiem bardzo sie boje ...w czwartek dopiero bedzie moja ginekolog poki co nie mam rzadnych objawów myslisz ze moge pozekac do czwartku
 
u mnie takie objawy wykazało wlasnie na poczatku odrywające się łożysko i niestety zagrożone ciąża ale musiałam poprostu uważać i nie przemęczać się nawet naczyń zmywać:( ale tylko do 3 miesiąca. Powodzenia napewno będzie ok
 
Ciężko powiedzieć. Ja przy krwawieniach nie czekałam aż przyjmie mnie jakiś gin przychodni tylko jechałam na izbę przyjęć ginekologiczną. Zawsze powtarzam, że lepiej mieć o jedną wizytę za dużo niż o jedną za mało. Trzymam kciuki oby bylo ok.
 
Do góry