reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
A tak zupełnie szczerze. Co myślisz o wyniku tego testu?
Jesli mam byc szczera to ja na Twoim miejscu poszlabym zrobic bete jutro, bo ja mialam podobnie. W jeden dzien na tescie strunowym nic mi nie wyszlo praktycznie, a po 2 dniach miakam juz dwie wyrazne kreski I poszlam potwierdzic na bete I wyszlo, ze jestem, wiec ja na Twoim miejscu dla swietego spokoju poszlabym zrobic te badanie, bo po co sie dodatkowo stresowac? Rozumiem, ze nie jest Ci na reke miec teraz dziecko, ale jesli juz jest to lepiej sie dowiedziec o tym wczesniej. Szybciej sie oswoisz z ta mysla I wiecej czasu bedziesz miala na poukladanie tego w glowie, jesli beta bedzie pozytywna.
 
Do góry