reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9mc alergik budzi się co 3h

Marzena p

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2019
Postów
87
Witam może jakaś mama była w takiej sytuacji. Mam synka który ma skaze białkowa nie toleruje laktozy. Jest na mleku neocate lcp, oniadki niestety muszę wprowadzać stopniowo żeby widzieć czy coś dolega synkowi. Synek ma 9miesiecy już ale właśnie czy to normalne że jeszcze budzi się co 3h w nocy do mleka. Jeżdżę do pani alergolog ale dopiero mam wizytę za 3miesiace i nie wiem gdzie szukać porady.
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie takie badanie wykonywaliśmy. Zdjęcie w załączniku
Witam może jakaś mama była w takiej sytuacji. Mam synka który ma skaze białkowa nie toleruje laktozy. Jest na mleku neocate lcp, oniadki niestety muszę wprowadzać stopniowo żeby widzieć czy coś dolega synkowi. Synek ma 9miesiecy już ale właśnie czy to normalne że jeszcze budzi się co 3h w nocy do mleka. Jeżdżę do pani alergolog ale dopiero mam wizytę za 3miesiace i nie wiem gdzie szukać porady.
Takie badanie jak wcześniej pisałam. Zdjęcie w załączniku
reklama
A synek przypadkiem nie ma refluksu? U mojego był bardzo delikatny, ale cofający się pokarm powodował pieczenie przełyku, przez co mały się budził i cały czas chciał pić - co tylko wzmagało problem.
 
reklama
A synek przypadkiem nie ma refluksu? U mojego był bardzo delikatny, ale cofający się pokarm powodował pieczenie przełyku, przez co mały się budził i cały czas chciał pić - co tylko wzmagało problem.
Nie ulewa mu się wcale, budzi mi się co 3h i wypije mleko spi dalej. Tylko właśnie czy 9miesieczne dziecko nie powinno w nocy spać i jeść tylko raz.
 

Podobne tematy

Do góry