reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9tydz ciaza blizniacza i brak bicia serduszek

Dołączył(a)
25 Lipiec 2019
Postów
2
Witam, mam pytanie, czy ktoś się spotkał z sytuacją? Wczoraj byłam na pierwszym usg, przed badaniem lekarz podczas wizyty na podstawie ostatniej miesiaczki określił wiek ciązy jako koniec 9 tyg. Zrobiłam usg, ale podczas badania nie było słychać bicia serduszek? Czy jest nadzieja, że to może za wcześnie czy coś?
Jest to moja pierwsza ciąża i łudze się ze lekarz się pomylił w obliczeniach...Pomożecie?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam, mam pytanie, czy ktoś się spotkał z sytuacją? Wczoraj byłam na pierwszym usg, przed badaniem lekarz podczas wizyty na podstawie ostatniej miesiaczki określił wiek ciązy jako koniec 9 tyg. Zrobiłam usg, ale podczas badania nie było słychać bicia serduszek? Czy jest nadzieja, że to może za wcześnie czy coś?
Jest to moja pierwsza ciąża i łudze się ze lekarz się pomylił w obliczeniach...Pomożecie?
Co u Ciebie??
Witam, mam pytanie, czy ktoś się spotkał z sytuacją? Wczoraj byłam na pierwszym usg, przed badaniem lekarz podczas wizyty na podstawie ostatniej miesiaczki określił wiek ciązy jako koniec 9 tyg. Zrobiłam usg, ale podczas badania nie było słychać bicia serduszek? Czy jest nadzieja, że to może za wcześnie czy coś?
Jest to moja pierwsza ciąża i łudze się ze lekarz się pomylił w obliczeniach...Pomożecie?
W obliczeniach pewnie nie, ale nie zawsze owulacja jest w 14 dniu cyklu... Jeśli owulacja się przesuwają to i ciąża młodsza i akcji serca może jeszcze nie być. Trzeba czekać.
 
Lekarz robiący usg stwierdził, że zarodki są martwe...jeden rzekomo 2 tyg a drugi 3, a ja nie czuje nic niepokojącego w organizmie co mogłoby świadczyć, że nie żyja
 
Lekarz robiący usg stwierdził, że zarodki są martwe...jeden rzekomo 2 tyg a drugi 3, a ja nie czuje nic niepokojącego w organizmie co mogłoby świadczyć, że nie żyja
Bo i niby jak mialabys czuć? Nie da się wyczuć czy jest ok na tym etapie.

Na Twoim miejscu bym skonsultowala u innego dr. Nic wiecej nie poradzimy.
 
Lekarz robiący usg stwierdził, że zarodki są martwe...jeden rzekomo 2 tyg a drugi 3, a ja nie czuje nic niepokojącego w organizmie co mogłoby świadczyć, że nie żyja
Niedawno to przeszłam,... Niestety, brak akcji serca w 9t.c. nie rokuje za dobrze... To smutne :( Niestety, w tej sytuacji nie ma się jakichkolwiek objawów... najlepiej, dla spokoju, skonsultować z innym lekarzem.
 
W 8 tyg. powinno juz byc serduszko ale roznie to bywa z obliczeniami. Tak jak dziewczyny radza, skonsultowac z innym lekarzem z bardzo dobrym sprzetem ale nie robic sobie niepotrzebnie nadzieii. Tak czy inaczej trzymam kciuki.
 
reklama
Nie poczujesz że coś jest nie tak , ja też nosiłam w sobie martwy płód a miałam typowe objawy ciążowe , skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem ,jeśli potwierdzi ,to niestety tak będzie
 
reklama
Do góry