)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

9tydz.ciazy plamienie w terminie wczesniejszych miesiaczek

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam..czy ktoras z Was miala plamienie w okresie wypadadajacym na miesiączke?..dzis dostalam plamienia...kłuje mnie w pochwie mam rowniez bol menstruacyjny bez skurczy..dzwonilam do lekarza kazal wziasc dupasthon.Martwie sie..:/

Czy ktoras z Was miala cos podobnego?

reklama

Søde85

Rozwiązania
0
Hej,
Plamienie to mam akurat prawie cały czas, więc nie jest to chyba związane, ale w terminie dwóch pierwszych @ mialam silniejsze bóle brzucha takie właśnie jak opisujesz bez skurczy, raz pamiętam spowodowały taki dyskomfort że w nocy przez nie spać nie mogłam. Nic się nie stało:) Nospe Ci lekarz też polecił? Ja mieszkam za granicą, tu nie ma takich leków, ale z tego co czytam dużo dziewczyn bierze na ból.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Hej,
Plamienie to mam akurat prawie cały czas, więc nie jest to chyba związane, ale w terminie dwóch pierwszych @ mialam silniejsze bóle brzucha takie właśnie jak opisujesz bez skurczy, raz pamiętam spowodowały taki dyskomfort że w nocy przez nie spać nie mogłam. Nic się nie stało:) Nospe Ci lekarz też polecił? Ja mieszkam za granicą, tu nie ma takich leków, ale z tego co czytam dużo dziewczyn bierze na ból.
Właśnie o nospie nie wspomniał.Biore Duphaston 2x1..kazal brac 3x1 i jutro zadzwonic do niego
Dziękuję za odpowiedź

Jadwiga orłowska

Miasto
Paris
Rozwiązania
3
Ja takie bóle miałam co miesiąc do samego konca ciazy. Nawet odliczałam sobie co 28 dni, zeby byc przygotowana i nic nie planować na te dni

Anastka_92

Rozwiązania
0
Witam..czy ktoras z Was miala plamienie w okresie wypadadajacym na miesiączke?..dzis dostalam plamienia...kłuje mnie w pochwie mam rowniez bol menstruacyjny bez skurczy..dzwonilam do lekarza kazal wziasc dupasthon.Martwie sie..:/

Czy ktoras z Was miala cos podobnego?
Czy miałaś robione usg po plamieniu? Czy jest stwierdzona przyczyna plamienia? Przyczyn może być wiele, ważne jest aby wiedzieć jakie jest źródło plamienia. Może jedz na izbę przyjęć ginekologiczno poloznicza?

Fado123

Rozwiązania
2
Teoretycznie może się zdarzyć na początku ciąży ,ale ja bym też wolała mieć zrobione usg niż gdybać , że to akurat termin @ i może tak być , jak długo się utrzymuje ? brązowe czy czerwone ?

Patrycja35

Rozwiązania
0
Teoretycznie może się zdarzyć na początku ciąży ,ale ja bym też wolała mieć zrobione usg niż gdybać , że to akurat termin @ i może tak być , jak długo się utrzymuje ? brązowe czy czerwone ?
Brazowe..jednorazowy incydent...zobaczylam na bieliznie...od popoludnia juz nic nie polecialo..jutro na usg pojadę

Patrycja35

Rozwiązania
0
Czy miałaś robione usg po plamieniu? Czy jest stwierdzona przyczyna plamienia? Przyczyn może być wiele, ważne jest aby wiedzieć jakie jest źródło plamienia. Może jedz na izbę przyjęć ginekologiczno poloznicza?
Jutro do lekarza jade na usg..ale ustalo

Anastka_92

Rozwiązania
0
Ważne jest ustalenie przyczyny, bo na przykład w przypadku krwiaka podkosmówkowego oprócz leczenia ważny jest również oszczędny tryb życia o ile nie leżenie plackiem dopóki krwiak się nie wchlonie. Przyczyn plamienia w ciąży może być wiele.

reklama

Fado123

Rozwiązania
2
A to jednorazowe ja do 12 tyg miałam 2 razy , u mnie to najprawdopodobniej krwiaczek , który przy braniu polocardu sobie wyleciał

Søde85

Rozwiązania
0
Właśnie o nospie nie wspomniał.Biore Duphaston 2x1..kazal brac 3x1 i jutro zadzwonic do niego
Dziękuję za odpowiedź
To zapytaj może o Nospe. I jak dziewczyny piszą- usg trzeba zrobić. Nie zawsze znajdzie się przyczynę tak na 100%, ale trzeba wykluczyć, że to nie jest nic zagrazajacego ciąży. A wtedy Ty też będziesz spokojniejsza :) Daj znać co po usg. O i jeszcze lepiej zeby tam też do Ciebie lekarz "zajrzał " , w ten sposób mi np wykrył polipa na szyjce co może być odpowiedzialny za plamienia.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry