reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9tydz.ciazy plamienie w terminie wczesniejszych miesiaczek

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Witam..czy ktoras z Was miala plamienie w okresie wypadadajacym na miesiączke?..dzis dostalam plamienia...kłuje mnie w pochwie mam rowniez bol menstruacyjny bez skurczy..dzwonilam do lekarza kazal wziasc dupasthon.Martwie sie..:/

Czy ktoras z Was miala cos podobnego?
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie dzisiaj 8t3d ,do tej pory był spokój aż do wczoraj. Wieczorem po zrobieniu siusiu pojawiła się krew jednorazowo a później brązowy śluz który utrzymuje się do tej pory i jest tylko w środku pochwy . Poleciałam popołudniu do lekarza , zrobił USG i powiedział ,że nie widzi nic niepokojącego. Zwiększył duphaston do 3×2 i luteinę pod język również 3×2.
Przyczyny plamienia nie znam , choć z moich obliczeń gdybym nie była w ciąży to byłby to termin kolejnej @.
Mam nadzieję , że nic groźnego się z tego nie rozwinie , boje się tej brązowej wydzieliny bo trochę naczytałam się w necie...
Hej,
Plamienie to mam akurat prawie cały czas, więc nie jest to chyba związane, ale w terminie dwóch pierwszych @ mialam silniejsze bóle brzucha takie właśnie jak opisujesz bez skurczy, raz pamiętam spowodowały taki dyskomfort że w nocy przez nie spać nie mogłam. Nic się nie stało:) Nospe Ci lekarz też polecił? Ja mieszkam za granicą, tu nie ma takich leków, ale z tego co czytam dużo dziewczyn bierze na ból.
 
Hej,
Plamienie to mam akurat prawie cały czas, więc nie jest to chyba związane, ale w terminie dwóch pierwszych @ mialam silniejsze bóle brzucha takie właśnie jak opisujesz bez skurczy, raz pamiętam spowodowały taki dyskomfort że w nocy przez nie spać nie mogłam. Nic się nie stało:) Nospe Ci lekarz też polecił? Ja mieszkam za granicą, tu nie ma takich leków, ale z tego co czytam dużo dziewczyn bierze na ból.
Właśnie o nospie nie wspomniał.Biore Duphaston 2x1..kazal brac 3x1 i jutro zadzwonic do niego
Dziękuję za odpowiedź
 
Witam..czy ktoras z Was miala plamienie w okresie wypadadajacym na miesiączke?..dzis dostalam plamienia...kłuje mnie w pochwie mam rowniez bol menstruacyjny bez skurczy..dzwonilam do lekarza kazal wziasc dupasthon.Martwie sie..:/

Czy ktoras z Was miala cos podobnego?
Czy miałaś robione usg po plamieniu? Czy jest stwierdzona przyczyna plamienia? Przyczyn może być wiele, ważne jest aby wiedzieć jakie jest źródło plamienia. Może jedz na izbę przyjęć ginekologiczno poloznicza?
 
Teoretycznie może się zdarzyć na początku ciąży ,ale ja bym też wolała mieć zrobione usg niż gdybać , że to akurat termin @ i może tak być , jak długo się utrzymuje ? brązowe czy czerwone ?
 
reklama
Ważne jest ustalenie przyczyny, bo na przykład w przypadku krwiaka podkosmówkowego oprócz leczenia ważny jest również oszczędny tryb życia o ile nie leżenie plackiem dopóki krwiak się nie wchlonie. Przyczyn plamienia w ciąży może być wiele.
 
reklama
Do góry