reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9tydz.ciazy plamienie w terminie wczesniejszych miesiaczek

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Witam..czy ktoras z Was miala plamienie w okresie wypadadajacym na miesiączke?..dzis dostalam plamienia...kłuje mnie w pochwie mam rowniez bol menstruacyjny bez skurczy..dzwonilam do lekarza kazal wziasc dupasthon.Martwie sie..:/

Czy ktoras z Was miala cos podobnego?
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie dzisiaj 8t3d ,do tej pory był spokój aż do wczoraj. Wieczorem po zrobieniu siusiu pojawiła się krew jednorazowo a później brązowy śluz który utrzymuje się do tej pory i jest tylko w środku pochwy . Poleciałam popołudniu do lekarza , zrobił USG i powiedział ,że nie widzi nic niepokojącego. Zwiększył duphaston do 3×2 i luteinę pod język również 3×2.
Przyczyny plamienia nie znam , choć z moich obliczeń gdybym nie była w ciąży to byłby to termin kolejnej @.
Mam nadzieję , że nic groźnego się z tego nie rozwinie , boje się tej brązowej wydzieliny bo trochę naczytałam się w necie...
Właśnie o nospie nie wspomniał.Biore Duphaston 2x1..kazal brac 3x1 i jutro zadzwonic do niego
Dziękuję za odpowiedź
To zapytaj może o Nospe. I jak dziewczyny piszą- usg trzeba zrobić. Nie zawsze znajdzie się przyczynę tak na 100%, ale trzeba wykluczyć, że to nie jest nic zagrazajacego ciąży. A wtedy Ty też będziesz spokojniejsza :) Daj znać co po usg. O i jeszcze lepiej zeby tam też do Ciebie lekarz "zajrzał " , w ten sposób mi np wykrył polipa na szyjce co może być odpowiedzialny za plamienia.
 
reklama
Witam..czy ktoras z Was miala plamienie w okresie wypadadajacym na miesiączke?..dzis dostalam plamienia...kłuje mnie w pochwie mam rowniez bol menstruacyjny bez skurczy..dzwonilam do lekarza kazal wziasc dupasthon.Martwie sie..:/

Czy ktoras z Was miala cos podobnego?
Ja miałam w 8 tygodniu, ale krwawienie. O nieznanej przyczynie. Byłam w szpitalu, na usg było wszystko ok. Bralam 3x1 duphaston i 3x1 luteine. Było wszystko ok :-) ale zawsze trzeba skontrolować na usg plamienie czy krwawienie
 
U mnie dzisiaj 8t3d ,do tej pory był spokój aż do wczoraj. Wieczorem po zrobieniu siusiu pojawiła się krew jednorazowo a później brązowy śluz który utrzymuje się do tej pory i jest tylko w środku pochwy . Poleciałam popołudniu do lekarza , zrobił USG i powiedział ,że nie widzi nic niepokojącego. Zwiększył duphaston do 3×2 i luteinę pod język również 3×2.
Przyczyny plamienia nie znam , choć z moich obliczeń gdybym nie była w ciąży to byłby to termin kolejnej @.
Mam nadzieję , że nic groźnego się z tego nie rozwinie , boje się tej brązowej wydzieliny bo trochę naczytałam się w necie...
 
Rozwiązanie
Do góry