reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co dla faceta? Pomysły na prezenty

Dobry pomysłem na prezent dla faceta ( w zależności od budżetu) jest zegarek,markowy na srebrnej bransolecie lub np: breloczek na kluczyki z marką jego auta.
 
reklama
A ja myślę, że każda z nas najlepiej wie co kupić swojemu mężczyźnie w prezencie. Przecież to my ich najlepiej znamy i to my powinnyśmy ich słuchac i wiedzieć co lubią i czym się jarają. I jak już wiemy to kupno prezentu jest łatwiejsze
 
swietne rzeczy na prezent można teraz na wyprzedazach upolowac, zwłaszcza jak facet nie przepada za zakupami ;p kupiłam dla męża ostatnio 2 koszulki w Esprit polowe taniej, akurat takie klasyczne więc nie ma obawy że nie trafie w gust ;)
 
Elena świetny pomysł na prezent, zwłaszcza jak twój facet jest zmotoryzowany :) Mój ma hopla na punkcie samochodów więc odkurzacz był strzałem w dziesiątkę... szkoda że się szybko popsuł:no:

Ja jeszcze polecam kubek termiczny! Często nie ma czasu wypić w domu herbaty czy kawy więc przelewam mężowi do kubka i w drogę ;-)
 
Mojemu to najlepiej kupić zegarek. Ma ich już kilka... Ale i tak zawsze się rozgląda za nowym.. i nie powiem.. Rotacja zegarków na ręce jest dużaa...
Poza tym to mój się cieszy z gier na XBoxa :p... Duże dziecko z niego pod tym względem :)
 
Wszystkie prezenty spoko,najlepsze te gadżety,faceci są jak duże dzieci :) Ale azjatki bym w życiu nie zafundowała...
 
reklama
A Ja ostatnio mojemy na imieniny upiekłam karton przeróznych mufinek a że to łasuch to był mega zadowolony i jeszcze pisakiej na każdej coś fajnego narysowałam albo napisałam.
 
Do góry