reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

reklama
u mnie bedzie chłopczyk i bedzie nazywal sie .

butterfly ja mam na imie Kornela i zdrobnienia są rozne: nelka, nelcia, prunelka, kornelcia, kora, korcia itp.
 
Tak sobie właśnie dumałam, dumałam.. Czytałam nasze posty za czasów ciąży.. tak fajno było na forum... jak się zastanawiałyśmy jak będą miały nasze słodziaki na imię.. i widzę, że sporo z nas zmieniło imię po narodzinach...

A powiedzcie, czy Wasze maluchy mają drugie imię?
Moje słodziaki mają. Oba:
Julia Aleksandra i Jakub Igor
 
Natalka nie ma drugiego imienia bo maz sie nie zgodzil bo on ma tylko jedne i zaluje bo fajnie byloby jakby miala 2 a poza tym tesciowa ciagle gadala zeby dac po niej imie drugie i stwierdzilam ze jednak jeno, nie zrobie krzywdy dziecku:-D;-)a na poczatku miala byc oliwka ale tez tesciowa obrzydzila mi to imie bo ciagle gadala oliwka banbino:wściekła/y: ale jak kiedys bedzie druga cora to napewno Nikola
 
hehe, mili, wysłałaś post dokładnie o północy :rofl2:

mój miał być Igor, pewnie pamiętacie.. ale Julka i M wywalczyli Kubusia :-D:-D więc Igor ma tylko na drugie...
 
Celinka nie ma drugiego imienia, bo stwierdziliśmy z mężem, że to tylko kłopot w późniejszym życiu.
A tak wogule to Celinka miała mieć na imię Dorota. Tylko zmieniłam zdanie po poznaniu kuzynki męża, bardzo niemiła osóbka z niej.

Dziewczyny a z skąd pomysły na takie a nie inne imię???
Celina dlatego, że rzadkie:-D, tak jak nasze imiona, zwłaszcza moje, bo męża ostatnio zrobiło się popularne.
 
reklama
Bo u nas u żadnych znajomych nie ma Oliwiera no i książke czytałam i mi się spodobało
zresztą u nas same oryginalne imiona to i syn nie mógł miec popularnego bardzo
Ja Estera maż Klaudiusz wiec synek Oliwier
hihihiihiih
 
Do góry