reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

reklama
najprawdopodobniej ANIA miał być Marysia ale coraz więcej ich sie rodzi i chyba będzie taki jak niedawno moda na ZUZIE teraz ten rocznik jest w przedszkolu i w grupie 20 osobowej jest 7 ZUZANN
a dla chłopca ????????? czarna magia NIE MAM
 
My dla chłopca już wybraliśmy:tak:,będzie Antoś. Nie mamy jeszcze pomysłu na imię dla dziewczynki i mam nadzieję że nie będę musiała wymyślać;-)(liczymy na chłopaka)
 
Ale bedzie tych Oliwii i Dominik:-D, my chyb damy 2 bo nie wiemy na ktore sie zdecydowac:confused:.A co do oryginalnych imion to ja nazywam się Estera, też mi rodzice wymyślili........:dry:
 
ja juz teraz sama nie wiem jakie dac imie dla dziewczynki , zawsze chcialam zeby byla Oliwia a jeszcze kiedys chcialam Nikole, i to imie znow mi sie podoba a do tego doszla jeszcze Zuzia i teraz mam dylemat. A co do chlopca to bedzie napewno Marcin bo maz niepozwoli innego imienia dac wiec niebede sie sprzeciwiac:-)
 
Mi się podobają takie twardo brzmiące imiona, ale Mążuś nie pozwala na Gerarda i Ernę. Na początku wymyśliliśmy Feliksa (Felka) i Idę, a po wszystkich zmianach i pomysłach i ciągle do nich wracamy, więc może tak zostanie...?
 
No ja to ostatnio z małżowiną wymyśliłam, że córka to będzie Ada Agnieszka (Ada po córce lorda Byrona, tej od maszyny analitycznej Babbage'a, a Agnieszka po mnie :p) a chłopiec będzie Tomasz Grzegorz, jedno po ojcu, drugie nam się dobrze kojarzy :)
 
reklama
Co do dziewczynki to pomysłów sporo: Alicja, Magdalena :tak: bądź Karolina, Helena :rolleyes:. Natomiast chłopiec na drugie będzie miał Bartłomiej po tatusiu - taka tradycja rodzinna, na pierwsze podoba mi się Marcin lub Mateusz - chociaż moj małżonek twierdzi że jakieś takie biblijne te imiona wybrałam :confused:. Znając życie jeszcze mi się zmieni :-D
 
Do góry