reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

Paulinek

Styczniowe mamy'08
Dołączył(a)
28 Maj 2007
Postów
1 221
Miasto
Veerle-Laakdal (Belgia)
Kobitki czy wy razem z waszymi malzowinami i reszta rodziny (?) zastanawialisciesie nad imionkami dla waszych fasolek?:tak:
My juz wybralismy dla corci Julia, a dla synusia Thomas!!!
Corcie bym jeszcze zmienila na Emilie lub Amelie ale moj ruszyc nie da Juli.
Zreszta byla przy tym mala wojna:-D
 
reklama
dla chłopca wybieram ja a dla dziewczynki mąż (tak było i przy Piotrusiu) Także chłopiec Pawełek a dla dziewczynki ja bym chciała Alicje a mąż coś gada o Oliwii Mam nadzieję że moje przejdzie:tak:
 
u nas ja wybieram dla dziewczynki a maz dla chlopca, przy chlopcu byla mala wojna bo maz sie uparl na marcina i koniec no i ostatecznie poszlam mu juz na reke bo wiem ze nie wygram ale za to do dziewczynki sie nawet nie wyracil i bedzie oliwia.
 
Dla dziewczynki Klara lub Nina
dla chłopca Leon - narzeczony upiera się przy Albercie, ale dzielnie walczę:-)
 
Mi tez sie Nina bardzo podoba, tez to zaproponowalam mojemu,ale bez aplauzu,
Mialam kiedys kotka-Albercika, jak ten z Seksmisji:-)
 
reklama
Anja: Albercik bardziej kojarzy mi się ze sklepem Albert, ale mój mężczyzna upiera się że w imieniu męskim musi być "r" bo to niby ich tradycja rodzinna... Mam nadzieję że przy porodzie zmięknie i będzie na tyle wystraszony i skołowany, że i tak w końcu stanie na moim;-)
 
Do góry