reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Edi! Tak bywa mięśnie wiodczeją a gdy zaczynasz się ruszać to skacze waga bo się zbijają. Dlatego się tak nie martw, bo to pewnie od tego przybieraszz na wadze a nie tyjesz! :)
 
reklama
Zazdrosze tym dziewczynom, które jeszcze wogóle nie utyły. :(

Ja już przybrałąm na wadze i nie mieszczę się w wiele par spodni :(

To straszne bo powoli nie mam w czym chodzić :-[
 
ja weszlam dziś na wage i pokazala jeszcze mniej niż tydzien temu ale cm mi rosna :)
 
A ja to jak na karuzeli ;)
ostatnio szło w górę,a następnie spadło ;D
Nic z tego nie rozumiem.Jeszcze się mieszczę w swoje spodnie,ale podejrzewam,że za jakieś 2 tygodnie trzeba będzie wlożyć ciążowe 8)
 
edi pisze:
A ja to jak na karuzeli ;)
ostatnio szło w górę,a następnie spadło ;D
Nic z tego nie rozumiem.Jeszcze się mieszczę w swoje spodnie,ale podejrzewam,że za jakieś 2 tygodnie trzeba będzie wlożyć ciążowe 8)
No to ja juz sie nie mieszcze... Chodze w spodnicach, co u mnie to rzadkosc. Mozna ja zapiac wysoko. Brzuszek juz widac i to calkiem spory sie robi, szczegolnie popoludniu, tak od 16 to juz widac, ze jestem w ciazy... Wczoraj pojechalam do H&M zobaczyc spodnie dla ciezarowek. Koszmar, bo same XS i XL. Dzisiaj chyba sie wyrwe do polecanego sklepu...
 
Joaś a jakie są ceny w H&M np spodni czy fajnej tuniki bo się ta wybieram i chciałabym wiedzieć :)
 
Spodnie sa w cenie 179zlotych. Moim zdaniem w sumie drogo... Mowie o jeansach. Jak z lnianymi nie wiem, bo nie patrzylam. Bo teraz lniane mi nic nie dadza....
 
reklama
Ja też się do niego wybieram jak się zrobi cieplej bo podobno tam są najladnejsze rzeczy, a spodnie ciążowe już noszę bo mi w nich wygodniej. ;)
 
Do góry