reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

reklama
Mysz- zabieram Cię do fryzjera, tylko daj mi znać, kiedy będziesz gotowa?!:-)
Noukie- zrób się na bóstwo, choć Tobie nie wiele trzeba ;-)
Myszko- może masz też ochotę wybrać się na zakupy? np. do Galerii, dużo przecen nadal ... daj znać ;-) jakoś sobie poradzimy!!!:-)


Ja w trakcie poświątecznych wyprzedaży kupiłam sobie:
spodnie z Trolla (99,00) i Cubusa (69,00) 3 golfy-sukienki do kolan z terranovy (po 39 zł za sztukę),2 bawełniane golfy (14,99 za sztukę) 2 torebki z trolla,(jedna za 19,90, a druga za 14,90 - taka wieczorowa, lakierowa) 3 paski z trolla (po 9,90 za sztukę), buty skórzane z deichmana ( za 129 zł, z 259 zł przeceniono).

Jestem zadowolona, jak nie wiem co :zawstydzona/y::-):-D
 
Mysz-
Ja w trakcie poświątecznych wyprzedaży kupiłam sobie:
spodnie z Trolla (99,00) i Cubusa (69,00) 3 golfy-sukienki do kolan z terranovy (po 39 zł za sztukę),2 bawełniane golfy (14,99 za sztukę) 2 torebki z trolla,(jedna za 19,90, a druga za 14,90 - taka wieczorowa, lakierowa) 3 paski z trolla (po 9,90 za sztukę), buty skórzane z deichmana ( za 129 zł, z 259 zł przeceniono).

Jestem zadowolona, jak nie wiem co :zawstydzona/y::-):-D


nie no zakupow zazdoszcze szczerze:-D, ale te sukienki z golfem mnie bardzo interesuja czy to nie sa takie jak victoria's secret? moze kupisz mi taka i przyslesz?kase oczywiscie przeleje predzej i za przesyleczke takze ma sie rozumiec. jesli to oczywiscie taka jak mysle:tak:plis:tak::tak::tak:
 
Ja też zaszalałam i kupiłam sobie wreszcie dwie krótkie spódnice i dwie bluzki (a wcześniej jeszcze dwie) w tym jedną z Roxy i wydałam naprawdę malutko. Do szczęścia brakuje mi brązowej kurtki, która usiłuję od roku kupić do moich kozaczków :-(
 
Gaal - mowisz ze to w Terranowie???
Pamietam ze jest w Gdyni ale w Gdnasku pewnie tez choc wypadlo mi z glowy gdzie
Golf super :-) Byly inne kolory????
 
reklama
Myszko- kolory: czarny, brąz, oliwka, kremowy a 39 zł :-)
w Gdańsku w City Forum (nad Empikiem) oraz w Galerii Bałtyckiej na parterze ;-):tak:
 
Do góry