reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co tam u mam z października 2007?

reklama
jestem mama październikowa i moje malenstwo ma juz ponad 3 miesiace a ja sie zastanawiam czasem czy nadal ma kolki bo czasami placze okropnie i nie moge uspokoic dzidzi a czasem mysle ze ma poprostu takie humory?!
A jak inne mamy sobie radza z dzieciaczkami z pazdziernika?
Witam wszystkie mamusie z pażdziernika!
Ja urodziłam swoją córeńke Alicję 30 pażdziernika.Miałam nadzieję że kolka to jedyne co mogło jej się przytrafić,mało tego dostała skazy białakowej(AZP),gdy pojechaliśmy na Boże Narodzenie do rodziny okazało się że ma pleśniawki i pieluchowe zapalenie skóry.Na szczęście teraz jest już wszystko OK.skaza zniknęła po 6 miesiącach od narodzin.Teraz moje małe szczęście rośnie,jest szczęśliwe i ma już 3 ząbki.Serdecznie pozdrawiam !!! Ela
 
ja również jestem październikowa mama, u nas obyło sie bez kolek ale byla skaza białkowa i atopowe zapalenie skory, na szczescie juz wszystko ok maly moze wszystko jesc w swoim przedziale wiekowym mamy 4 zebiska wazy 10 kg i na razie czekamy na więcej :)
 
Do góry