reklama

A co z nasza waga?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez Tycia, 16 Sierpień 2006.

1. Tycia

Tycia Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

Witam!
    Zakladam wateczek,ktory bedzie nam chyba towarzyszyl juz do konca,czyli szczesliwego porodu ;D.
    Jestem w 13 tygodniu i waga na razie bez zmian ;D.Musze sie pilnowac ,bo mam spora nadwage i postaram sie nie przytyc wiecej niz 10 kg.Czy mi sie uda zobacze za pol roku... ;)

2. ulaig

ulaig Mamy lutowe'07 Początkująca(y)

Hej Tycia!
    Ja też przesadziłam trochę z wagą i mam zamiar się pilnować..ja do przodu 2 kg...ale nie do końca ta moja waga przed ciążą była zdiagnozowana..raz ważyłam 1-2 kg mniej, innym więcej. Wyjściowo uznałam 70kg (o rety), a kiedyś 58  - 65(tak najlepiej się czułam). Mam raczej sportową sylwetkę (umięśnioną) więc najgorzej to nie wygląda, ale dobrze też nie. Podobnie jak ty liczę, że w tej ciąży nie przytyję za dużo - staram się pilnować, chociaż te dwa kilo to przez nudności....ja odwrotnie niż dziewczyny...jak mi niedobrze to jem, bo mam nadzieję, że mi przejdzie....ale mam nadzieję, że teraz to już lepiej będzie. W rzeczy jeszcze wchodzę więc jest ok. Tylko mi się tak strasznie dłuży czas - jeszcze 6 miesięcy.......w pierwszej chciałam paradować z brzuszkiem, w drugiej też było ok., a teraz chciałabym już malca mieć przy sobie...jakaś dziwna jestem....ale się rozpisałam pozdrawiam Ula

3. reklama
  4. madzia24

madzia24 Fanka BB :)

no ja w 14 tyg na wazeniu u gin miala ;Dm narazie 0,5 kg do przodu i ja rowniez powiedzialam sobie ze w tej ciazy postaram sie nie przytyc jak w poprzedniej bo z patrykiem w dniu porodu mialam na plusie 24 kg o jeju jaka ja wielka bylam

5. ol

ol Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

Ja nie znam swojej wagi sprzed ciąży, zważyłam się dopiero na pierwszej wizycie, czyli ok. 6 tydodnia - 60 kg, przez następny miesiąc ubyło mi 1,5 kg i chyba się na razie tak utrzymuje, ale sądząc po apetycie, to już niedługo :D. Wcześniej więcej rzygałam niż jadłam, teraz już tylko jem. A moja ginka ma surowe zasady, jeśli chodzi o przybieranie na wadze - twierdzi, że 9 kg to w sam raz, no tak do 10-12 może się zgodzić, ale nie więcej :p

6. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

Ja 0,5 kg do przodu tez mam zamiar sie pilnowac z poprzednim 36 kg ale zgubiłam szybko . Narazie nie mam wcale apetytu  :p

7. madzia24

madzia24 Fanka BB :)

a ja apetyt mam i najgorzej ze ciagle mam ochote na cos slodkiego lub niezdrowego takiego z KFC :-[

8. sawa13

sawa13 Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

no kobitki to niezłe jesteście!!! ja od początku ciąży prawdopodobnie prawie z 2,5 kil. do przodu :p.wiem że nie powinnam się bardzo martwić ale mam nadzieje że po ciąży nie będę musiała wymieniać futryn w domu :D.pozdrawiam

9. martula25

martula25 Mama Tośki-mamy lutowe'07

Ja narazie - jestem w 15 tyg.- zgubiłam ok 2 kg. teraz byłam u lekarza i ważę 58 kg. Dalej mnie męczą mdłości, ale juz widzę, że mam większy apetyt, tak więc przy następnej wizycie będzie kilogramów więcej:)

10. reklama
  11. Patri

Patri Mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

Hej ciężarówki :) Biję Was wszystkie, przybylo mi 3 kg, a to dopiero 4 miesiąc. to chyba duzo przy 67 przed ciąza... Pozdrawiam serdecznie. Tez mam ochte na niezdrowe jadło. Fryyyyyytkkiiiiii!!!!!

12. Miśka 5

Miśka 5 Mamy lutowe'07

Ja przed planowaną ciążą postanowiłam zgubić co nieco. Zrzuciłam ok. 6 kg na diecie plażowej. Potem 2 miesiące trzymałam wagę. Od początku ciąży jeszcze nie nadrobiłam tych straconych kg - przybyło mi ok.4 .Wg mnie nie jest źle i twierdzę, że warto było trochę przycisnąc pasa, bo dzięki temu przytyję pewnie trochę mniej. Oby :laugh:

Poleć forum