reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z nasza waga?

Tycia

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
5 Marzec 2005
Postów
5 811
Witam!
Zakladam wateczek,ktory bedzie nam chyba towarzyszyl juz do konca,czyli szczesliwego porodu ;D.
Jestem w 13 tygodniu i waga na razie bez zmian ;D.Musze sie pilnowac ,bo mam spora nadwage i postaram sie nie przytyc wiecej niz 10 kg.Czy mi sie uda zobacze za pol roku... ;)
 
reklama
Hej Tycia!
Ja też przesadziłam trochę z wagą i mam zamiar się pilnować..ja do przodu 2 kg...ale nie do końca ta moja waga przed ciążą była zdiagnozowana..raz ważyłam 1-2 kg mniej, innym więcej. Wyjściowo uznałam 70kg (o rety), a kiedyś 58  - 65(tak najlepiej się czułam). Mam raczej sportową sylwetkę (umięśnioną) więc najgorzej to nie wygląda, ale dobrze też nie. Podobnie jak ty liczę, że w tej ciąży nie przytyję za dużo - staram się pilnować, chociaż te dwa kilo to przez nudności....ja odwrotnie niż dziewczyny...jak mi niedobrze to jem, bo mam nadzieję, że mi przejdzie....ale mam nadzieję, że teraz to już lepiej będzie. W rzeczy jeszcze wchodzę więc jest ok. Tylko mi się tak strasznie dłuży czas - jeszcze 6 miesięcy.......w pierwszej chciałam paradować z brzuszkiem, w drugiej też było ok., a teraz chciałabym już malca mieć przy sobie...jakaś dziwna jestem....ale się rozpisałam pozdrawiam Ula
 
no ja w 14 tyg na wazeniu u gin miala ;Dm narazie 0,5 kg do przodu i ja rowniez powiedzialam sobie ze w tej ciazy postaram sie nie przytyc jak w poprzedniej bo z patrykiem w dniu porodu mialam na plusie 24 kg o jeju jaka ja wielka bylam
 
Ja nie znam swojej wagi sprzed ciąży, zważyłam się dopiero na pierwszej wizycie, czyli ok. 6 tydodnia - 60 kg, przez następny miesiąc ubyło mi 1,5 kg i chyba się na razie tak utrzymuje, ale sądząc po apetycie, to już niedługo :D. Wcześniej więcej rzygałam niż jadłam, teraz już tylko jem. A moja ginka ma surowe zasady, jeśli chodzi o przybieranie na wadze - twierdzi, że 9 kg to w sam raz, no tak do 10-12 może się zgodzić, ale nie więcej :p
 
Ja 0,5 kg do przodu tez mam zamiar sie pilnowac z poprzednim 36 kg ale zgubiłam szybko . Narazie nie mam wcale apetytu  :p
 
no kobitki to niezłe jesteście!!! ja od początku ciąży prawdopodobnie prawie z 2,5 kil. do przodu :p.wiem że nie powinnam się bardzo martwić ale mam nadzieje że po ciąży nie będę musiała wymieniać futryn w domu :D.pozdrawiam
 
Ja narazie - jestem w 15 tyg.- zgubiłam ok 2 kg. teraz byłam u lekarza i ważę 58 kg. Dalej mnie męczą mdłości, ale juz widzę, że mam większy apetyt, tak więc przy następnej wizycie będzie kilogramów więcej:)
 
Hej ciężarówki :) Biję Was wszystkie, przybylo mi 3 kg, a to dopiero 4 miesiąc. to chyba duzo przy 67 przed ciąza... Pozdrawiam serdecznie. Tez mam ochte na niezdrowe jadło. Fryyyyyytkkiiiiii!!!!!
 
reklama
Ja przed planowaną ciążą postanowiłam zgubić co nieco. Zrzuciłam ok. 6 kg na diecie plażowej. Potem 2 miesiące trzymałam wagę. Od początku ciąży jeszcze nie nadrobiłam tych straconych kg - przybyło mi ok.4 .Wg mnie nie jest źle i twierdzę, że warto było trochę przycisnąc pasa, bo dzięki temu przytyję pewnie trochę mniej. Oby :laugh:
 
Do góry