reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z piersiami?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To fakt, zazdrośnicy.

Na wysuszone brodawki najlepsze są tłuste kremy z witaminą A i E. Pamiętam, że tym położna kazała mi smarować cycuszki i to działało. Teraz też muszę już wyciągnąć tłusty kremik, który odłożyłam na tą okazję bo mi też już schodzi skórka.
 
reklama
Moja cycuszki też zmieniły kształty i wielkość,co cieszy to Maćka.Tez lubi sie do nich przytulić lecz już u powtarzam że jeszcze troche to będzie musiał oddać je dzidzi jak sie urodzi.I to będą tylko dla małego szkrabika.
 
Ja przed ciaza nosilam 75C albo 70D w zaleznosci od producenta, obecnie nie mam pojecia do jakiego rozmiaru dobilam, jednak patrzac na to ze moje stare biustonosze sa przyciasne wnioskuje ze mam wieksze  :laugh: poza tym moj maz sie strasznie cieszy na ich widok, chyba jeszcze nie dotarlo do niego ze one rosna dla innego mezczyzny  ;D no i od tygodnia pojawila sie siara - mam nadzieje ze nie za wczesnie  ???
 
Ja przed ciążą nosiłam biustonosz rozmiaru 75B a teraz to juz nie wiem w jaki sie mieszcze.Dostałam od cioci staniczek po jej ciąży i jestem z niego zadowolona bo cały czas sie w niego mieszcze i jest jeszcze,sporo miejsca.
 
Tez miałam 75 B, teraz jeszcze mam 80 C,ale jak jestem w domu to biegam bez cyckowych wygód.

A mój małżonek to woli mnie przytulić "od tyłu" -bez żadnych skojarzeń:). Bo może się dokładniej przytulić, od przodu to musi stać pół metra przede mną:) No i weź u sie przytul.
 
ja nosiłam 70B a teraz w takie siostry 75B wchodze - chodź jest tak pełno (dobrze, że zostawiła pare takich biustonoszy bo ona C nosi) siare też mam, tak przed świętami się zastanawiałam co to za plamki na koszulkach... z brodawkami nie mam problemów - głównie pociemniały i moje drugie pół ma z nich jeszcze pocieche ;)
u nas też z przytulaniem jest śmiesznie :)
 
Chociaż ja karmić przestałam paręnaście lat temu to mogę służyć radą. Nie poganiaj mężusia od cycuszków. Potem będzie jak znalazł - to najlepsza ściągaczka do nadprogramowego pokarmu. A pamiętaj, że pierś dobrze opróżniona silniej przybiera i dzidziuś dłużej będzie miał co jeść.]
 
Dzięki Renizo za radę i witaj wśród nas! Czy Ty także spodziewasz się dzidziolka?


Ja też uważam, ze te moje piersiniątka naprodukują tyle pokarmu ile będzie trzeba:) Moja koleżanka miała piersi w rozmiarze 10 (te dawne rozmiary) i nie mogła karmić.
 
reklama
Hej, czytałam, że siara może pojawić się już w piątym miesiącu, więc bez obaw nie jest za wcześnie. Ja mam ją już od jakiś trzech miesięcy.
Ja też uwielbiam jak mąż przytula mnie od tyłu (nie tylko w ciąży).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry