reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

A co z seksem?

monikak_80

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czesc z nas zakonczyla juz okres postpartum (polog). Czas pomyslec o antykoncepcji i o przytulankach.
Piszcie na jaka forme zabezpieczenia sie zdecydowalyscie czy tez zdecydujecie i czy macie juz za soba pierwsze doswiadczenia.
JA jestem dokladnie miesiac po porodzie i na razie obawiam sie jakiegokolwiek kontakty z mezem ( ochota owszem jest ale brak zabezpieczenia mnie odstrasza zwlaszcza ze chyba mam juz okres :baffled: )
za 2 tyg. wizyta u ginekologa... zapytam sie o IUD - po polsku wkladka domaciczna a jesli bedzie zbyt droga zdecyduje sie na tabletki. A moze zastrzyk na 3 miesiace... sama nie wiem. Wiem za to ze na razie starczy mi dzieci wiec trzeba zaczac myslec.....

reklama

Kaira

Miasto
Nowy Sącz
Rozwiązania
0
hmmmm....w tamtem piatek skonczylo sie szesc tyg po porodzie czyli skonczyl sie polog...w sobote postanowilismy z mezem zrobic to "pierwszy raz";-) gdyz dobrze sie czulam nic mnie juz nie bolalo i pare dni wczesniej ustapilo krwawienie...no w ruch poszla gumka bo jeszcze czeka mnie wizyta u ginka i zdecyduje sie na tabletki anty anty dla kobiet karmiacych innego wyjscia nie widze i nie chce widziec...
tak szczerze to powiem wam ze bolalo jak wchodzil we mnie i za pierwszym i za drugim razem:-( ale tylko na poczatku bo pozniej juz bylo przyjemnie... czyzby tak bardzo moglo pszeszkadzac to malutkie zszycie po malutkim peknieciu??mam nadzieje ze kiedys to przejdzie...

meggi9.11

Rozwiązania
0
ja po nowym roku zakładam wkładke...Nova T- koszt wkładki ok 115 zł+ koszt założenia:-) bo narazie 1 dzidzia wystarczy....a tabletki to nie dla mnie...

monikak_80

Rozwiązania
0
A jednak boli.... hmmm ja dopiero miesiac po porodzie. Ochota owszem jest, naturalnego nawilzenia brak (sama sprawdzalam :zawstydzona/y: ) a zblizenia poprostu sie obawiam.

aniii

aaaaa Kotki dwa...
Rozwiązania
0
a u mnie dziś mija 6 tygodni po porodzie. nawet śniło mi się poseksikowanie ale...rano zajrzałam sobie tak z ciekawosci jak to teraz wygląda a tam...duża otchłań...jejku czy to już nie będzie wyglądać tak jak wtedy? czy po prostu mi się jeszcze nie zrosło? jeśli chodzi o krwawienia to na dobę coś tam wyleci po parę kropli...chyba muszę wywędrować do lekarza. pocieszam się że to pewnie przez ciężki poród i duże popękanie i że mój organizm potrzebuje więcej czasu na regeneracje...

monikak_80

Rozwiązania
0
mi tez sie dzis snilo!!! moze sen proroczy bo bolalo i w sumie to chyba zaczelismy ale nie skonczylismy.... buuuuu
a najsmieszniejsze ze mam okres!!! dostalam po 3.5 tyg. wiec maz stwierdzil ze on mnie nie dotyka bo jestem juz gotowa na nastepne bebe a my planujemy tylko jedno! wiec seksik moge sobie wybic z glowki do czasu az pani gin przepisze mi tabsy albo wkladke albo cos......

Lucyann

Mama listopad 2006, 2008
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
My seksilismy sie juz po 4tyg... balam sie poczatek byl ciezki ale pozniej bylo juz super musze tylko miesnie jeszcze potrenowac bo nie mam takiej kontroli jak przed porodem a zabezpieczenie to spirala ale musze zaczekac do pierwszego okresu:happy: :baffled: wiec teraz duzo strachu ale co tam przezyjemy:happy:

monikak_80

Rozwiązania
0
lucyann brawo pionierko- zazdroszcze przelamania lodow. napisz co ta za bol? moze sobie tylenol wezme przed hehe tak na wszelki wypadek gdyby mocno bolalo.... swiruje ale powaznie mam stresa

Patija

Mamusia Krecika i Lusi
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Rozwiązania
0
hmm..też mam juz to za sobą i co tu duzo mówic było to dawno temu:baffled: Tzn. w drugim tygodniu po porodzie, nie planowaliśmy tego, mielismy odczekac przynajmniej te 6 tyg. ale stało się. Nie żałuje, prawie nie bolało, nawet miałam orgazm(mąz nie bo jak tylko doszłam to się wycofał, twierdząć że nie powinniśmy:cool2:)a po fakcie nic mi nie dolegało, chociaż troche się bałam czy gdzieś nie popękałam itp.)potem zrobilismy dwutygodniowa przerwe i teraz kocham sie z dwa razy w tygodniu. narazie gumka, ale mysle o wkładce. teraz bardziej się obawiam zajścia w ciąże niż po pierwszym dziecku, bo wtedy i tak planowałam mieć wkrótce drugie bobo, a teraz takich planów nie mam. Troche sucho sie zrobiło i na początku boli nawet z nawilżeniem. ale tylko przez chwile.

reklama

meggi9.11

Rozwiązania
0
mi sie czesto sni sexik....robilismy to z 3 razy (1 raz 2 tyg po porodzie)- na gumce- co mnie duzo nerwów kosztuje...i sie wkładki ni emoge doczekac- ja nie odczuwam zadnych dolegliwosci bo miałam cesarke...tylko maz sie smieje ze kochamy sie przy dziecku- bo łózeczko stoi u nas w sypialni:-D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Przedszkolaki 0

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry