reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z seksem?

...........a najsmieszniejsze ze mam okres!!! dostalam po 3.5 tyg. wiec maz stwierdzil ze on mnie nie dotyka bo jestem juz gotowa na nastepne bebe a my planujemy tylko jedno! wiec seksik moge sobie wybic z glowki do czasu az pani gin przepisze mi tabsy albo wkladke albo cos......
Monika ty piszesz że masz już okres :eek: , ja przy Wiktorku to dopiero po siedmiu miesiącach dostałam okres, jak skończyłam karmić piersią :dry:.
 
reklama
mnie tez sie sni seksowanie...mialam szew w pochwie i kurcze jakos dygam poki ginka nie zajrzy z drugiej strony mam taka ochote ze szkoda gadac :-):tak:
 
Hej Dziewczęta...ja z października...jestem juz 10 tygodni po porodzie...a nadal boję się ze przy sexiku moze bolec....przyznaje bez bicia ze do gina wybieram sie dopiero teraz ...wczesniej nie chcialam bo balam sie ze bedzie mnie badal i bedzie bolało...teraz czuje ze jest ok. Z męzulem narazie byly tylko przytulanki bez calkowitego sexiku.....ale ochota coraz bardziej wzrasta....myśle takze o zabezpieczeniu..i narazie nie wiem zupelnie co wybrac....
 
wow 2 tyg. po porodzie-drogie panie odwazne jestescie.czarodziejka podobno pierwszy raz boli czy jestes 10 tyg. po czy 20. ale 2???? hmmmm podziwiam podziwiam.... ja 2 tyg po to sie jeszcze oczyszczalam i to cos "pachnialo" :baffled:
 
Jesli chodzi o ból to w moim wypadku nie był jakis wielki i tylko na początku, w sumie taki sam ból odczuwam tez teraz czasem. Zreszta po bólach porodowych taki bolik to pryszcz:-D a ile przy tym jednocześnie przyjemności:-p
 
No wlasnie ta chwila przyjemnosci to teraz dla mnie bardzo wile moge spowrotem poczuc sie jak kobieta a nie jak mleczarnia do zmieniania pieluch i noszenia na raczkach jak czasem mi sie zdaje...!!!:baffled: ale najgorsze jest to ze przy dwojceto ja wieczorem padam wykonczona....:dry:
 
Lucyann ja tez wieczorem jestem wykonczona i dlatego kocham sie z mezem raczej nad ranem, gdy Konrad sie obudzi i gdy wracam do łóżeczka, mąz czasem nie spi i mamy siłe na ..pozatym dla mnie to tez jest taka odskocznia od dzieci, mało mam teraz czasu na inne przyjemnosci to chociaz to...:-p
 
NO prosze widac ze to te najbardziej zajete mamy maja ochote i sile i odwage na przytulanki. Dziewczyny - podziwiam- nie wiem jak to robia mamy trojki czy wiecej dzieci... dwojka wydaje mi sie czyms niesamowicie absorbujacym.... bo przy jednej nie moge sie zorganizowac. pytanie czy to ja jestem tak zdezorganizowana czy to poprostu czasochlonne zajecie
 
reklama
tak w nawiasie...dwa tygodnie po porodzie to ja dopiero wyszłam ze szpitala i dłuuuugo jeszcze potem nie mogłam siedzieć...
seksu boję się jak ognia, widzę że nie wszystko mam jeszcze wygojone a już ponad 6 tyg, po porodzie ale ochota jest...jak z mężem się przytulam to z cycka lewego uchodzi mleko...cholerka, nie lubię tego...:wściekła/y:
 
Do góry