reklama

a ja lubie czytać:)))

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez traviata666, 20 Czerwiec 2012.

1. traviata666

traviata666 Zaciekawiona BB

A ja lubię czytać - jak w tytule, chociaż teraz kiedy siedmiomiesięczna Natali dokazuje, w dzień prawie nie śpi - nie mam tak wiele możliwości.
    Najczęściej czytam jak Mała zaśnie w parku:)))
    to są moje szczęśliwe chwile.
    A to, co przeczytam , opisuję tu:

marymetiffany

zapraszam serdecznie wszystkie Mamy:))))

2. Smerfetka*

Smerfetka* Fanka BB :)

Ja tez uwielbiam czytac :)
    Teraz czytam "Listy do Boga" piekna ksiazka...

3. reklama
  4. Ewusia1986

Ewusia1986 Fanka BB :)

Ja też uwielbiam czytać :) przed porodem miałam na to znacznie więcej czasu, teraz cóż.. różnie to bywa, ale bywa że książka wygrywa ze snem :)

Obecnie czytam "Kruchą jak lód" Jodi Picoult.

Traviata666 świetny blog ! Ale mi ochoty narobiłaś na słodkie tym ciastem...
    Pozdrawiam! :)

Ostatnia edycja: 20 Czerwiec 2012
  5. Smerfetka*

Moze macie jakies propozycje fajnych ksiazek wartych przeczytania ??

6. Ewusia1986

Nie wiem, czy miałaś do czynienia z Dorothy Komsoon (chyba nie przekręciłam nazwiska) - polecam "Dobranoc, Kochanie" i "Zaopiekuj się mną". Podobnie książki Jodi Picoult. Ostatnio też się sięgnęłam po "Kiedy Bóg był królikiem" Sarah Winman.

Jeśli miałabyś ochotę na coś lżejszego to na pewno Lauren Weisberger (chyba wszystkie książki), Kasia Grochola albo Sophie Kinsella. Ja osobiście poluję teraz na "Opowieści z kołyski" Risy Green - przeczytałam "Notatki przyszłej matki" i chciałabym poznać dalsze przygody bohaterki :))

7. Smerfetka*

Ksiazki Jodi Picoult przeczytalam wszystkie,lubie ja bardzo ale moja ukochana autorka jest Tess Gerritsen,szkoda tylko ze nie pisze ksiazek tak szybko jak je sie czyta hehe.
    Wlasnie szukam ksiazki "notatki przyszlej matki" ale wszedzie jest niedostepna,szkoda bo moze byc fajna,jutro pobuszuje po necie to moze znajde

8. Ewusia1986

Szkoda że jesteś z tak daleka, bo chętnie bym udostępniła.... :)
    Ja ją znalazłam w taniej książce bodajże w Krakowie (konkretnie był to bodajże Dedalus) ale jest też na allegro.
    Wygooglowałam sobie tą Tess Gerritsen. Ciekawie się zapowiada... muszę przetrzepać miejscową bibliotekę :)

9. Smerfetka*

dziewczynki a czytalyscie moze "marzenia i tajemnice" Danuty Wałęsy,zastanawiam sie czy warto ja kupic?

10. reklama
  11. mamaszymona

mamaszymona Zaciekawiona BB

Ja także uwielbiam czytać. Robię to, gdy Szymek jest w przedszkolu, a ja karmię moją młodszą córeczkę piersią i wtedy mam trochę czasu na uzupełnienie zaległości w lekturach.:) Ostatnio czytałam "Chłopca, którego nikt nie kochał" Casey Watson. Piękna historia, także traktująca o miłości, niestety nie tej, macierzyńskiej. Tzn. o macierzyńskiej też - ale nie w przypadku głównego bohatera - 11 - letniego chłopca Justina. Tak się zaczytałam, że nawet gdy Mała zasnęła, nie mogłam oderwać się od książki. W domu - nie posprzątane, obiad - jeszcze nieugotowany, a ja czytam...

12. traviata666

traviata666 Zaciekawiona BB

Polecam Wam "Macierzynstwo non-fiction"Joanny Woźniczko-Czeczott
    dotyczy naszego zycia...czyli całej prawdy o macierzynstwie ...:)
    oczywiscie szerszy opis na blogu:)zapraszam
    www.marymetiffany.blogspot.com

Ostatnia edycja: 25 Październik 2012

Poleć forum