reklama

a ja mam dosyc! urodziłam dziecko, siedze w domu i czuje sie nieatrakcyjna!

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez madalena78, 19 Maj 2009.

1. madalena78

madalena78 Początkująca w BB

jak tak bedzie to dalej wygladac to ja chyba oszaleje!!!

2. karolaola

karolaola sierpień'11 luty'13

A więc ubierz coś w czym dobrze się czujesz, zrób lekki makijaż, maleństwo weź do wózka i na spacerek;-)

3. reklama
  4. KingaMZ

KingaMZ Fanka BB :)

otoz to! :tak:

idz do fryzjera, kosmetyczki, solarium zrob cos dla siebie...od razu lepiej sie poczujesz:tak:

5. ekstasia

ekstasia MAMA '04,'06,'07

Nikt ci nie każe siedzieć w domu - z dzieckiem można robić wiele fajnych rzeczy - tylko kwestia odpowiedniego przygotowania - żeby np nie zabrakło ci pampersa czy chusteczek itp. Wyjścia z dzieckiem są na prawdę fajne - szczególnie miło wspominam wyjścia z maluchami jak nie musiałam mieć ze sobą nic poza pampersami, chusteczkami, zmianą ubranka i swoim cyckiem:-p. Super sprawa - czułam się wtedy na prawdę fajnie - teraz już jest inaczej, bo dzieci mają ograniczone siły i starsze wszędzie nie dojdą, a do wózka nie da rady wsadzić wszystkich na raz:-D.

Ostatnia edycja: 19 Maj 2009
  6. julitkakrol

julitkakrol Szczęśliwa mama Ksawerego

Hej, pamiętam swój pierwszy miesiąc po porodzie, lałam prawie z cyckami na wierzchu, bluzka poplamiona mlekiem, włosy..ho ho,zero mowy o makijażu bo i dla kogo, mąż do 18 w pracy. po 3 tyg. w końcu się zebrałam poszłam do fryzjera, było super, ścięłam włosy, odcięłam się na kilka chwil od domowych pieleszy.
    Wszystko zależy od dobrej organizacji i planu dnia. Mój Ksawciu ma już 7,5 mca, może niebawem wyrwę się na jakieś tańce a chłopaki zostaną razem...;-)

Załączniki:

7. Roksantusia

Roksantusia mamusia Roksanki,Oliverka

zgadzam się z dziewczynami, lekki makijaż, ubranko w którym się czujesz dobrze i spacerek najlepiej do parku gdzie jest spokój :)

8. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

ja urodzilam niedawno to jeszcze wszytsko pamietam - depresja poporodowa to straszna rzecz :tak: ciezko sie pozbierac.... zwlaszcza pierwszy miesiac albo dwa....

tak naprawde pierwsza wizyta u fryzjera dużo mi dala :tak: poczulam sie o niebo lepiej.... co prawda jak siedze w domu to nadal nie chce mi sie malowac i ladnie ubierac :-p ale jak tylko wychodze poza dom to sie stroje :tak:

radzilabym tez abys nieraz zostawila dziecko z kims pod opieka i sama wyszla chociaz na 30 min na pole... nawet jakbys miala siedziec tylko w poblizu domu to i tak duzo daje :tak:

9. Ulka2627

Ulka2627 Zaciekawiona BB

Jak urodziłam to nawet idąc do sklepu po mleko miałam powód się wymalować i ładnie ubrać, co poniektórzy z rodzinki się ze mnie śmiali, ale nie rozumieli chyba tego, ze "choć na chwilę trzeba się znowu poczuć kobietą"

10. reklama
  11. BlackWizard

BlackWizard Fanka BB :)

Oj mialam to samo. I tak jak dziewczyny piszą fryzjer, kosmetyczka i czujesz się o niebo lepiej :tak:

12. Katarina2308

Katarina2308 Fanka BB :)

Ja się właśnie tego obawiam, że po porodzie będę się czuła mało atrakcyjna.Dla siebie i męża. Mam koleżanki, które po porodzie wyglądały prześlicznie. Normalnie jak chodziłam do pracy to makijaż u mnie był non-stop. A teraz jak jestem na L4 to mi się nie chce malować i nie umiem się zdyscyplinować, żeby to robić.A co bedzie potem??

Poleć forum