reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja mam dosyc! urodziłam dziecko, siedze w domu i czuje sie nieatrakcyjna!

reklama
A więc ubierz coś w czym dobrze się czujesz, zrób lekki makijaż, maleństwo weź do wózka i na spacerek;-)
 
jak tak bedzie to dalej wygladac to ja chyba oszaleje!!!
Nikt ci nie każe siedzieć w domu - z dzieckiem można robić wiele fajnych rzeczy - tylko kwestia odpowiedniego przygotowania - żeby np nie zabrakło ci pampersa czy chusteczek itp. Wyjścia z dzieckiem są na prawdę fajne - szczególnie miło wspominam wyjścia z maluchami jak nie musiałam mieć ze sobą nic poza pampersami, chusteczkami, zmianą ubranka i swoim cyckiem:-p. Super sprawa - czułam się wtedy na prawdę fajnie - teraz już jest inaczej, bo dzieci mają ograniczone siły i starsze wszędzie nie dojdą, a do wózka nie da rady wsadzić wszystkich na raz:-D.
 
Ostatnia edycja:
Hej, pamiętam swój pierwszy miesiąc po porodzie, lałam prawie z cyckami na wierzchu, bluzka poplamiona mlekiem, włosy..ho ho,zero mowy o makijażu bo i dla kogo, mąż do 18 w pracy. po 3 tyg. w końcu się zebrałam poszłam do fryzjera, było super, ścięłam włosy, odcięłam się na kilka chwil od domowych pieleszy.
Wszystko zależy od dobrej organizacji i planu dnia. Mój Ksawciu ma już 7,5 mca, może niebawem wyrwę się na jakieś tańce a chłopaki zostaną razem...;-)
 

Załączniki

  • Obraz 460.jpg
    Obraz 460.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 337
  • Obraz 414.jpg
    Obraz 414.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 330
ja urodzilam niedawno to jeszcze wszytsko pamietam - depresja poporodowa to straszna rzecz :tak: ciezko sie pozbierac.... zwlaszcza pierwszy miesiac albo dwa....

tak naprawde pierwsza wizyta u fryzjera dużo mi dala :tak: poczulam sie o niebo lepiej.... co prawda jak siedze w domu to nadal nie chce mi sie malowac i ladnie ubierac :-p ale jak tylko wychodze poza dom to sie stroje :tak:

radzilabym tez abys nieraz zostawila dziecko z kims pod opieka i sama wyszla chociaz na 30 min na pole... nawet jakbys miala siedziec tylko w poblizu domu to i tak duzo daje :tak:
 
Jak urodziłam to nawet idąc do sklepu po mleko miałam powód się wymalować i ładnie ubrać, co poniektórzy z rodzinki się ze mnie śmiali, ale nie rozumieli chyba tego, ze "choć na chwilę trzeba się znowu poczuć kobietą"
 
reklama
Ja się właśnie tego obawiam, że po porodzie będę się czuła mało atrakcyjna.Dla siebie i męża. Mam koleżanki, które po porodzie wyglądały prześlicznie. Normalnie jak chodziłam do pracy to makijaż u mnie był non-stop. A teraz jak jestem na L4 to mi się nie chce malować i nie umiem się zdyscyplinować, żeby to robić.A co bedzie potem??
 
Do góry