reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A ja rosnę...Wzrost i waga czerwcowych bobasków.

Jagoda 6300 a długosci nie mierza. Sama ją zmierzylam to miala 65cm ale to tak orientacyjnie :)

Ewela- ale masz wielkoluda :):)
 
reklama
moja Iga na ostatniej wizycie 6350, ale to było prawie miesiąc temu bo 25 sierpnia:)w czwartek będzie bardziej aktualna waga:) sama ją mierzyłam i mi wyszło 65cm
 
Pola dziś była ważona i mierzona przy szczepieniu - wzrost: 62 cm, waga: 5900 g :) Ale to chyba dlatego, że wcześniej 2 wielkie kupy zrobiła, normalnie byłoby pewnie 6 kg jak nic :)
 
Ja nie wiem ile Nisiunia waży aktualnie, ale 31 sierpnia ważyła 6,3 kg :-D tyle, że to już minęły 3 tygodnie, więc pewnie gdzieś trochę ponad 7 waży... u mnie póki co jak u Eweliny dzidziusia nie mierzą :tak:
 
reklama
Do góry