reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a jak rozwiazac taaaki problem:(

reklama
KASIORKA ty masz nerwa,bo ja bym zabila sk......syna.3mam za ciebie kciuki.A ten jedyny sam sie znajdzie,nawet nie bedziesz wiedziala kiedy,mowie to z doswiadczenia ;)
 
DZIEKUJE WAM ZA DOBRE SLOWA... JEST MI JUZ TROCHE LEPIEJ, ZACZYNAM PATRZEC NA TO CO MI SIE PRZYTRAFILO Z INNEJ DOBREJ STRONY. PRZECIEZ MOGLAM WKOPAC SIE NA CALE ZYCIE I BYC Z KIMS TAK PODLYM I WYRAFINOWANYM. WIDOCZNIE BYLAM BARDZO ZASLEPIONA I NAIWNA ZE NIE PODJELAM DECYZJI O ROZSTANIU WCZESNIEJ. TAK MUSIALO CHYBA BYC I DOBRZE ZE TAK SIE SKONCZYLO ZE JA NIE MAM ZADNYCH ZOBOWIAZAN WOBEC NIEGO I NIE MUSZE SIE Z NIM WIDYWAC I MOGE WYMAZAC GO Z MOJEJ PAMIECI, GORZEJ MA TA DZIEWCZYNA Z KTORA MA DZIECKO BO ONA NIESTETY BEDZIE MUSIALA SIE Z NIM CIAGAC PRZEZ CALE ZYCIE ON ZAWSZE BEDZIE KROK ZA NIA BO MA Z NIA DZIECKO. TRZYAMJCIE SIE CIEPLUTKO.. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE.

KINDZIA WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA:)
 
Do góry