reklama

a jak w Bieszczady to gdzie konkretnie??

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez atfk, 30 Kwiecień 2009.

1. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

witam!!
    w tym roku chcielibyśmy pojechać na parę dni w Bieszczady!!może są jakieś mamusie z tamtego regionu i poradzą gdzie sie podziać!!chodzi mi konkretniej o domek wolnostojący,a nie pensjonat!! może być nad samą Soliną,ale nie koniecznie!
    poozdrawiam

2. efunia

efunia Fanka BB :)

widzę, ze nikt nie odpowiedział :-(

a mnie także ten temat interesuje. sprawdzone miejsca w bieszczadach.

3. reklama
  4. anowi82

anowi82 Fanka BB :)

efunia ja jestem z ustrzyk dolnych. napisz konkretniej gdzie chcesz jechac tzn jaka miejscowosc. gdzie bys chciala mieszkac (domek penjsonat agroturystkyka). pytaj w miare mozliwosci odpowiem

5. Donatella

Donatella mama Kacperka

Czekam na odpowiedz , bo i ja jestem zainteresowana :tak::tak::tak:

6. anowi82

donatella w bieszczadach wiele mozna zwiedzic jest wiele ladnych i ciekawych miejsc. np w sanoku jest skansen /www.skansen.sanok.pl/. w ustrzykach muzeum Bieszczady - Muzeum Przyrodnicze BdPN w Ustrzykach Dolnych. solina i najwieksza zapora w polsce.niewiem moze kogos interesuja cerkwie. niewiem o czym wam napisac czego oczekujecie.
    czy chodzi bardziej o sprawdzenie jakosci miejsc noclegowych, czy moze o miejsca gdzie pojsc z dziecmi.
    jak ktos ma konkretne pytania to chetnie odpowiem

7. efunia

anowi82 fajnie że się odezwałaś.
    chodzi mi o pensjonat raczej. chociaż mogą być jakieś kwatery.
    generalnie coś ogrodzonego, z ładnym placem zabaw i ładnego wewnątrz
    w rozsądnej cenie :)
    serio to nie chciałabym trafić do miejsca które od 20 lat nie widziało remontu,
    nieogrodzonego bez jakiejkolwiek oferty dla dzieci...

8. anowi82

efunia napisz jeszcze gdzie chcialabys sie zatrzymac w jakiej miejscowosci?a jezeli takiej nie masz to napisz co chcielibyscie robic. a moze masz jakis upatrzony pensjonat to moge sprawdzic na miejscu jak to wyglada. popytam o miejsca ukierunkowane na pobyt z dzieckiem i napisze co w takim miejscu mozna jeszcze robic

9. efunia

właściwe wszystko nam jedno gdzie się zatrzymamy - w sensie w jakiej części bieszczad.
    może tylko nie gdzieś w zupełnej głuszy. żeby lekarz jakiś był w razie W.
    mamy zamiar i tak jeździć samochodem,
    jestem na etapie układania jakiegoś rozsądnego planu zwiedzania.
    aktualnie są tam moi rodzice, ale oni są gdzies pod rzeszowem u rodziny,
    z ktorą na dobrą sprawę tylko oni właśnie utzrymują kontakt, więc wątpię żebym ja się z tą rodziną spotkała...
    prosiłam rodziców o rozejrzenie się w terenie, ale miejscowym zawsze łatwiej.

myślałam o tym pensjonacie Pensjonacik "JOANNA". ZAPRASZAMY.
    wyglada przyzwoicie ceny rozsądne. nie wiem co to znaczy sezon, ale jakby co zadzwonię i się dowiem :) czy we zreśniu to jeszcze sezon :)

może znasz ten pensjonat? bieszczady to rozległy teren, ja wiem, ale może akurat...
    dziękuję :)

10. reklama
  11. efunia

będę ci też wdzięczna jesli polecisz nam coś typowo dla dzieci do "zwiedzania".
    w stylu zoo czy czegoś takiego....

12. anowi82

efunia do soliny mam okolo 12km. popytam o ten pensjonat, zoo w bieszczadach nie ma. w ustrzykach dolnych jest muzeum flory i fauny.sa w nich (niewiem jak sie to ladnie pisze napisze prosto :) )wypchane zwierzeta, ktore wystepuja w bieszczadach (zubr niedzwiedz rys) rozne owady ptaki. moze to was zainteresuje?pomysle popytam jutro i dam znac

Poleć forum