reklama

a jednak będzie chłopczyk

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez selena1980, 29 Listopad 2011.

1. selena1980

selena1980 Aktywna w BB

witajcie ;):)
    Miala byc dzieczynka a tu malenstwo pokazalo jajka:):) i bedzie synek
    22.01.2012;):):) [​IMG]

2. Kasia_ZG

Kasia_ZG Fanka BB :)

Witam Selena :-)

hi hi to Ci niespodzianka :-) czyli jednak zdarzają się takie niespodzianki mimo tej całej techniki ;-)
    Chciałabym zobaczyć Wasze miny jak to usłyszeliście :-D a jak z ciuszkami ? sporo różowych już kupionych ? ;-)

3. reklama
  4. Citronka

Citronka Fanka BB :)

Niezłe jaja hehe

Podobno z większa pewnością można potwierdzić chłopczyka bo czasem dzidzia wygląda na dziewczynka a tu się okazuje że gdzieś się coś podwinęło i to wcale nie dziewczynka i widocznie tak było w Waszym przypadku, niezły odjazd :-)

pozdrowionka dla synusia :-)

5. ewelina26k

ewelina26k Fanka BB :)

też słyszałam, że siusiak może się podwinąć i błednie okreslona płeć

6. bakaalia

bakaalia Fanka BB :)

ciekawe czy w poniedziałek u nas synek zostanie synkiem ;D

7. Citronka

Citronka Fanka BB :)

bakaalia, jeśli było widać siusiaka i jajeczka to raczej już nie znikną :-)

8. bakaalia

bakaalia Fanka BB :)

ja już tyle się nasłuchałam że sama nie uwierze aż nie będę miała go w ramionach ;D

9. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

mam to samo :) w zeszłym tygodniu nawet powiedziałam swojej gin że niby ma być chłopiec ale we wtorek się okaże czy coś mu nie odpadło. powiedziała,że skoro był stwierdzony chłopiec to raczej tak już pozostanie i nic mu nie odpadnie :)

10. reklama
  11. asiuk

asiuk październikowa mama 2006

selena my tu hihy śmichy ale jak się z tym czujecie? niezła zmiana. a ja tak pocichutku sobie marze że może usłyszę "dziewczynka",ale to raczej niemożliwe i nie żebym wybrzydzała, wiadomo najważniejsze żeby dzieci były zdrowe, ale jakoś tak dziewczynka dla mamy jest ważna no i parka to takie "idealne"-hehe

12. 22marietta

22marietta Fanka BB :)

a ja spotkalam znajoma w przychodni ktora do ostatnich chwil zyla z wiedza ze bedzie synek (kilkakrotnie na usg bylo stwierdzone) a tu niespodzianka i ma dziewczynke ...czyli nigdy nic nie wiadomo :)

Poleć forum