reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach

Ha!
Za kolory ścian i paneli się nie płaci dodatkowo :-p więc koszty mamy takie same ;-)
Kibelek mam za 198 zł :-D
Baterii brak ale powyżej 100 zł nie mam co marzyć :sorry:

A do końca kredytu tylko 33 lata.... :-p:dry: Także proszę mi tu się nie ważyć ponownie narzekać! :-D
 
reklama
Weronika powiem Ci tylko jedno: jesteś szczęściarą że masz swój własny domek i to jeszcze bez kredytu. My mamy kredyt na 30 lat i wcale nie jest z tym tak wesoło :sorry: No ale ja też nie mogę narzekać, mogę mieszkać w nowym domku, dzieciaczki mają gdzie szaleć a jeszcze 30 lat i domek będzie nasz ;-)
Pokażę Wam nasze sypialnie na poddaszu, na razie nawet nie mamy tam drzwi ani kontaktów, ale zapewniam, że bez tego da radę się wyspać.

Pokój Ali z jednej strony
pokój Ali 1.jpg

druga niezagospodarowana strona
pokój Ali 2.jpg

A to nasza sypialnia
sypialnia.jpg
 
Asia - no super! Cyknij jeszcze foty kuchni i salon (bo ciekawość mnie zżera)! A łazienki masz już zrobione? (jeśli tak to też poproszę;-))

Miałam pokazać odświeżony salon, więc proszę:

a wcześniej było zielone jabłuszko :eek:

(fota z czerwca)
 
Asiu bardzo ładnie u ciebie! a rysunki w pokoiku Ali robiliście sami czy to naklejki? i dołaczam się do prośby weroniki:-)

weronika bardzo fajna odmiana.. ładnie to wyglada.. chociaż ta zieleń tez mi się podobała:-):-)
 
Weronikaa - mi też obecny salon bardziej się podoba. Taka zieleń to bardziej do dziecięcego pokoju mi pasuje (w mieszkaniu miałam taką zieleń w korytarzu ;-))

AsiaM - dom to jest dom - powoli je wykończymy! :tak: Nie dziwne, że u Was wolniej to idzie, przecież macie już 3 dziewczyny a pensję jednej osoby...
Co tu narzekać :-p - nasi rodzice latami się dorabiali przecież, inni ludzie latami mieszkają kątem u rodziców bo nie mają alternatywy a najważniejsze, że wszyscy w domu zdrowi!

(u mnie góra wykończona bo panele po 25 zł hahahaahaha)
 
Asiu bardzo ładnie macie wykończone :tak:ale pomału urzadzisz tak ajk bedziesz chciec;-)
Weronika mnie tez sie bardziej podoba obecny stan;-)
Ninja Skaba wasze foteczki tez sa mile widziane;-):-)
 
Moja komórka nie robi zbyt dobrych fotek, ale Weronika dla Ciebie umieszczam fotki salonu i pokoików na parterze. W łazience mamy najzwyklejszą wannę, umywalkę i kilka szafek, na razie nie mamy żadnych płytek, więc uwierz że niezbyt ciekawie wygląda. A w kibelku mamy tylko pomalowane ściany i kibelek, więc też nie ma co pokazywać:-p
No to zaczynam:
widok na jadalnie i salon z kuchni
salon.jpg

widok z wykuszu, w którym jest jadalnia, na resztę salonu ( z tyłu kominek, jeszcze na razie nie dorobił się marmurów)
salon 2. część.jpg

pokój Basi
pokój Basi.jpg

drugi pokój, w którym mamy kompa i regały z książkami- nasza biblioteczka
biblioteczka.jpg

no i jak już wszyscy pokazują schody, to nasze schody to na razie najfajniejszy i najdroższy element jakiego się dorobiliśmy:-D
schody.jpg
 
Asiu super masz w domku i niedziiwe sie ze Basi podobaja sie schody;-) sa świetne tylko bardzo niebezpieczne:confused2:niedziwne ze musisz ja pilnowac na kazdym kroku:eek:;-)
 
reklama
Asia - super masz domek, salon bardzo mi się podoba. Jak dojdą mebelki to dopiero będzie fajnie :-)
A schody masz ŚWIETNE!!!!!!! Zawsze chciałam takie mieć (ale u nas by nie wyszły:sorry:), tylko wynieść cokolwiek na pięterko to chyba masakra :shocked2: Ale i tak są PIĘKNE!!! I jak pisała Mrowa będziesz musiała mieś oczy na około żeby dziewczynki nie spadły :sorry:
 
Do góry