reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach

wrzucam fotki domku:

jeszcze bez tynku (tynk będzie na wiosnę)
1z5rxix.jpg


panele w pokoju Mary:
2dljd5g.jpg


i u Bartusia:
23u4nfa.jpg


pokój rekreacyjny:
a3chtu.jpg


płytka klinkiirowa przy drzwiach wejściowych.. czeka na fugowanie :roll: przy okazji widać wspaniałą ścieżke wiodąca do naszego domu made by mój mąż :D :D
59wokn.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
a tu moje schodki - będą dokończone w poniedziałek.. brakuje barierki na dole i szkła w barierce na górze:
fvinps.jpg

nmi9g5.jpg

2zidkt1.jpg
 
dzięki dziewczyny! najbardziej zależy mi na tym, żeby ten dom był taki nasz - przyjazny, przytulny, ciepły, gościnny i rodzinny.. ale tu najwięcej zależy od jego mieszkańców i klimatu jaki stworzą:-)
powiem nieskromnie, że jestem zakochana w tym domku.. jest w nim tyle zakamarków i przytulnych kącików, w których można się zaszyć:-) a pokoje moich dzieci to spełnienie moich własnych dziecięcych marzeń - mieć własny pokój.. a co dopiero własny pokój na poddaszu.. mmmm.. marzenie:-):-)
 
nie no.. coś ty... aż musiałam w projekcie sprawdzić.. tam jest dużo skosów i pracownia liczy to tak, że do 2,2 to jest 100%, a poniżej to cos tam odejmują.. i tak pokój Bartka według ich obliczeń ma 10,2mkw.. ale górale nam od siebie ze 2 metry dorzucili.. tam jest bardzo dużo skosów, a po podłodze jest coś około 24mkw (tak kupowałam panele)

Marysi wyliczyli 11,5 mkw.. a po podłodze jest 17 czy 18.. ale znacznie mniej skosów..

cieżko wyliczyć to poddasze..
 
reklama
Skaba, a niech Cię - wywaliło mi zdjęcia i jeszcze raz to robię.. :dry:


pokój gościnny nad garażem, lub "wsciekalnia" dla dzieci... (nie będzie słychać ich dudnienia w salonie...


moja sypialnia (16 m po podłodze)


prościutkie schody..


kawałek Tymonowego pokoju - 16 m po podłodze(ściany jednak chyba będę przemalowywać :dry:


pokój siostry Tymona (ale raczej brata ;-)) też 16 m.


kawałek bałaganu w salonie (obecnie jest jakieś 300% gorzej)


dom w malowniczym zielsku..

 
Do góry