reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach

Stefanna - PIĘKNIE!!!!!!!!!!:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
Łazienka dziewczynek super, mimo, że kolory kompletnie nie moje. Ja bym w życiu nie umiała zaplanować tak każdej płytki :szok:
Poddasze macie pięknie wykończone kg, no i fajnie wyglądają wnęki w ściankach kolankowych.:tak:
No i oczywiscie strasznie mi się podoba mozaika w Waszej łazience! Co to za kolekcja?

Aha - zdradź jeszcze co to za sanitariaty w Waszej łazience - właśnie coś takiego chcę, żeby nie miało żadnych "zakątków"
 
reklama
Stefanna myślę że fajnie będzie się mieszkało na bank:-D a zwłaszcza u dziewczynek w pokojach takie słoneczne kolorki to mi się podobają :tak:
Tylko kto tam u nich już śpi? :cool2:

Bardzo duże wydają się przestrzenie w Twoim domku, nie wiem, może już pisałaś, ale nie pamiętam, ile ma salon?

Też bym chciała taką dużą wanne, ale z racji kosztów na razie robimy tylko dolną łazienkę a tam przewidziany jest prysznic :baffled: Nie wiem jak to zniosę, bo dzieciom to zawsze można nalać wody do brodzika i się wykąpią, ale ja będę musiała się przyzwyczaić do prysznica.
 
Bardzo dziękuję Dziewczyny za komplementos, ale nie przesadzajcie... U nas naprawdę jest normalnie i bez żadnych fajerwerków...:zawstydzona/y::tak: Może jest takie wrażenie, bo wszystko jest nowe - sama nie wiem..:sorry2:

Mrowa mówisz dopracowane, a ja się obawiam, co z tego wszystkiego wyjdzie jak wstawimy meble, bo niestety diabeł tkwi w szczegółach....:cool2:
Ewa33 jak bym miała dziewczynkę i chłopca to pewnie łazienka byłaby we wszechobecnych szarościach, albo zostałabym przy turkusie tyle że bez kwiatków!;-):tak:
Weronikaa wanna specjalnie z myślą o dziewczynkach była kupowana - myślę, że będą miały fajną radochę ze wspólnego pluskania! Najlepszy był numer, jak ostatnio byliśmy na zakupach, a Zuza zobaczyła tą wannę w sklepie i zaczęła piszczeć, że ona chce w domu taki basen, hehe:-D:wink:
A co do kolorków, to nim się obejrzysz, a przy dwójce urwisów będziesz mieć malowanko!:-)

Asiu co do przestrzeni to na razie nie ma mebli i stąd to wrazenie, bo u mnie powierzchnie nie należą do dużych - kuchnia ma np. ok. 12m2, a salon jak na domek należy raczej do malutkich, bo ma 25m2.
U nas musieliśmy zrobić od razu całość, bo pokoje dziewczynek są na górze, a łazienki bez wanny też sobie nie wyobrażam, bo sama uwielbiam relaksować się w kąpieli. :cool2:
Jak będziesz kupować to wypytaj dokładnie o brodzik z zamknięciem, bo z tego co wiem, to brodziki w prysznicach z założenia się nie zamykają.:no:
A w pokoju na górze od grudnia śpią nasi Panowie RR, ponieważ są z Rzeszowa i dojazdy raczej nie wchodziły w grę!:-p;-)

Ninja jeśli chodzi o mozaikę w łazience przy naszej sypialni to jest to Dune Micro Beige - kosztuje ok. 35zł za plaser 30x30: Mozaika DUNE Micro Beige Mozaiki dekor płytka (576428887) - Aukcje internetowe Allegro

Tu jest zbliżenie:




Z tego co pamiętam to pisałaś, że planujesz w domu kolory ziemi, więc polecam Ci jeszcze taką - Dune Safari - jest troszkę droższa, ale bardzo ciekawa, bo ma w sobie kawałki szkła połączone z kamieniem:
DUNE Safari MOZAIKA SZKLANA płytki kamień dekor (596707736) - Aukcje internetowe Allegro - pięknie pasuje do beżowo-brązowych płytek!:tak:

A jeśli chodzi o kibelki to mamy w łazience Subwaya z V&B, ale jak podobają Ci się takie obłe kształty to polecam też serię Ego z Koła - jest też bardzo ładna i trochę tańsza: KOŁO EGO MISKA WISZĄCA + DESKA WOLNOOPADA @123@ (592355808) - Aukcje internetowe Allegro
592355808



Gdybym mogła pomóc w jakimś 'łazienkowym' temacie i nie tylko to pisz śmiało!;-):tak:
Przerabiałam wszystko przez dobre kilka tygodni, więc jak tylko będę mogła coś doradzić, to bardzo chętnie!:-)
 
Ostatnia edycja:
Stefanna - Dzięki za podpowiedź z kibelkami! :tak:
Boshe, nawet nie wiesz, jakie to dla mnie ułatwienie - żeby coś takiego znaleźć to trzeba przewalać net (bo przecież nie wpisze w google "miska o obłych kszatałtach" :baffled: albo łazić po sklepach, czego ani nie mam czasu robić, ani nie chce mi się weekendu marnować... Dzięki baaaardzo!
(ja to mam tak, że najpierw sobie coś wymyślę, a potem tego dopiero szukam - no jak sprzedawcom poopisuję to zawsze jest problem bo mi mówią "takei rzeczy to tylko w erze"... :baffled:)

Mozaika super - cena jeszcze dla mnie przystępna, ale na razie kompletnie nie mam koncepcji na dolną łązienkę (na górze chciaąłbym biało czerwoną, ale teki ostry kolor czerwieni - w sklepach badziew: wszystko malinowe albo przełamane pomarańczem :dry: Znalazłam hiszpańskie płytki - IDEALNE, ale jedna szt. kosztuje 56 zł :szok::szok::szok:

ps - to zdjęcie kibelka, któe wkleiłaś to ze sklepu, do którego mam parę km :-D
 
Stefanna- bardzo nowocześnie :tak:. Widać ogromne zaangażowanie i energię w to włożoną, bo każdy szczegół do siebie pasuje:tak:
 
Steffanna, śliczności:-) a czemu zmieniakie kolor pokoju Martynki? pewnie żyby lepiej się komponowało z zielenią...
a i lawendowa łazienka super, a wasza widać, że dopracowana w najdrobniejszych szczegółach:tak: od razu widadomo, czyja to praca:-) urzekła mnie ściana z kominkem:tak:
 
Trochę głupio teraz wrzucać zdjęcia po "taaaakiej Stefannie" :-D:-D:-D:-D


U nas dalej bałagan , no ale płytki w końcu są kładzione :)
Na razie sama robię garderobę dużą (pieprzę sie z nią już tak dlugo, bo nie mam czasu, żeby dłużej tam coś porobić) ale taki mi kolor wyszedł, że już sama nie mam zamiaru więcej malować :-D - to miał być "złamana biel", jak najdelikatniejszy bez, hahahahaahaha, a wyszły lody jagodowe!Masakra, hahahahaa :-p

Mam nadzieję, że przeprowadzka we wrześniu realna (bo dopiero wtedy będziemy mieć wodę :wściekła/y:)

łazienka na dole:


widok z salonu na kuchnię:


garderoba robiona "tymi ręcami":
 
reklama
Ninja, bardzo ciekawe kafle. Już sie nie mogę doczekać jak będzie wyglądała całość. A garderoba może nie w beżu, ale też nie jagoda. No może koktajl mleczny z jagodami ;-) Widać, ze sporo pracy już w to włożyłaś. A kiedy Ty masz czas na wykańczanie domu? Po pracy, czy jak Bubuś zaśnie?
 
Do góry