reklama

A kiedy dorosnę chce być .....

Temat na forum 'Drzwi od lodówki' rozpoczęty przez Bestyja :P, 16 Październik 2013.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Zrzut ekranu 2013-10-16 o 12.33.33.jpg

A kim będzie Twoje dziecko? I czy jest równie utalentowane plastycznie? ;-)

2. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Mój Antek od czasu do czasu powtarza,że chce zostać naukowcem,bo wtedy zajmie się wynalazkami,które pomogą mi sprzątać dom.Już wymyślił pralkę,która sama wiesza pranie i maszynę do obierania i wrzucania warzyw na obiad...
    nie wyprowadzam go z błędu,że jak dorośnie to nie będę miała tyle do roboty co teraz :-)

3. reklama
  4. Mitrand

Mitrand Fanka BB :)

Umieram z obrazka. :D Jest cudny!

5. maximum

maximum Fanka BB :)

hahahaha :D Super obrazek

6. ilon

ilon Zaciekawiona BB

HAHAHAHA świetne :)

7. mammmita

mammmita Początkująca w BB

Hahaha, świetny obrazek :) bardzo niejednoznaczny, wcale nie dziwie się, że ktoś mógł TAK to zrozumieć. Mój syn chce w przyszłości iśś do wojska :)

8. patrycja.niz

patrycja.niz Zaciekawiona BB

Rewelacyjny pomysł. Gdyby to tak wyglądało sama chciałabym zostać naukowcem i tak ułatwiać życie :)

Mój synek, choć ma dopiero 6 lat już mówi, że chce być informatykiem, bo wtedy będzie mógł całe dnie siedzieć przy komputerze i grać w ulubione gry. :-) Ahh te dzieci, wg nich wszystko jest związane z przyjemnościami.

9. Kateklich

Kateklich Zaciekawiona BB

Jeśli nam trafi się syn, to zapewne będzie tak samo. Za dużo u nas w domu książek o wojnie, wojsku i innych pierdołach tego typu.

10. reklama
  11. Mayannq

Mayannq Początkująca w BB

Hania od kiedy zaczęła mówić ma już chyba 11 pomysł na to kim zostanie w przyszłości. Najdziwniejszym zawodem było kierowanie dźwigiem na budowie:) a teraz jest etap bycia panią doktor od zwierzątek (weterynarz).

12. gabrysia221

gabrysia221 Początkująca w BB

moja Ola z kolei chce być... piłkarzem ; ) nie może się oderwać od piłki, przez całe lato biegała na ogródku z piłką

Poleć forum