reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

A może Czę-100-chowa???:)

Rozwiązania
0
Jest ktoś z mojego kochanego "Świętego" miasta??? Jak tak to zapraszam na kawkę:)))

reklama

kasiek74

październikowa mama 2005
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
hej, Agulia!
Co prawda nie mieszkam w świętym mieście, ale tam sie urodzilam i tam mam rodzinkę. No i w związku z tym bywam od czasu do czasu bywam w Częstochowie.
Mam dwóch synów 12 i 9 lat i corcię 4 miechy.
W której częsci miasta mieszkasz?

Rozwiązania
0
hej hej ja tez z czestochowy, jestem w 33 tyg ciąży i siedzę w domciu, czekając rozwiązania

jo-anna-on

Pindory i godody
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
hej ewatka
Jak się czujesz? Napisz, gdzie będziesz rodzić i kogo się spodziewasz. Pozdrawiam.

Dziewczyny z Czwy, odzywajcie się!

Rozwiązania
0
rodzic zamierzam na tysiącleciu, a spodziewam się dziewczynki - Klary Antoniny
dzis kupiłam pierwsze ciuszki dla małej :laugh:, jeszcze muszę skompletować wyprawkę dla siebie ::). mam nadzieje ze wyrobie przed godziną zero, moja ma la urosła ostatnio , ciasno jej w moim brzuch, wierci się niemiłosiernie, mam ju z skurcze BRaxtona-Hocksa ale głównie w nocy, położoenie ma jeszcze poprzeczne więc jeszcze pewnie to potrwa, termin mam na 17 maja

jo-anna-on

Pindory i godody
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
ewatka, ładne imiona dla dziewczynki. To widzę, że wyprawka kompletowana w ostatniej chwili. Chyba, że to Twoja następna dzidzia.
Ja rodziłam na Mickiewicza. Większośc moich znajomych rodziła lub będzie rodzić na Tysiącleciu. Życzę powodzenia i szybkiego porodu.
To możesz się spodziewać akcji porodowej w każdej chwili. Moja mała urodziła się 2 tygodnie wcześniej.
A jaki wózeczek wybraliście?

Rozwiązania
0
wózka jeszcze nie mamy wybranego, za duża różnorodność i nie możemy się zdecydoiwać\

reklama

Paula27

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
HEJ HEJ!!!!!!!!! dziewczyny, czyżby tak krucho było z internetem w "świętym mieście" :laugh:,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry