reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

reklama
hej, Agulia!
Co prawda nie mieszkam w świętym mieście, ale tam sie urodzilam i tam mam rodzinkę. No i w związku z tym bywam od czasu do czasu bywam w Częstochowie.
Mam dwóch synów 12 i 9 lat i corcię 4 miechy.
W której częsci miasta mieszkasz?
 
rodzic zamierzam na tysiącleciu, a spodziewam się dziewczynki - Klary Antoniny
dzis kupiłam pierwsze ciuszki dla małej :laugh:, jeszcze muszę skompletować wyprawkę dla siebie ::). mam nadzieje ze wyrobie przed godziną zero, moja ma la urosła ostatnio , ciasno jej w moim brzuch, wierci się niemiłosiernie, mam ju z skurcze BRaxtona-Hocksa ale głównie w nocy, położoenie ma jeszcze poprzeczne więc jeszcze pewnie to potrwa, termin mam na 17 maja
 
ewatka, ładne imiona dla dziewczynki. To widzę, że wyprawka kompletowana w ostatniej chwili. Chyba, że to Twoja następna dzidzia.
Ja rodziłam na Mickiewicza. Większośc moich znajomych rodziła lub będzie rodzić na Tysiącleciu. Życzę powodzenia i szybkiego porodu.
To możesz się spodziewać akcji porodowej w każdej chwili. Moja mała urodziła się 2 tygodnie wcześniej.
A jaki wózeczek wybraliście?
 
reklama
HEJ HEJ!!!!!!!!! dziewczyny, czyżby tak krucho było z internetem w "świętym mieście" :laugh:,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry