reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

Dziewczyny błagam, polećcie mi jakiegoś dobrego alergologa, najlepiej, żeby do tego był pediatrą albo miał jakąś specjalizację dziecięcą. Moj synuś jest strasznym alergikiem, już sobie nie radzę, ostatnio wylądowaliśmy przez to w szpitalu, przy okazji złapaliśmy rota, jestem na skraju załamania, zaczynam świrować, już nie wiem co robić, gdzie iść. Pomóżcie jeśli znacie kogoś naprawdę dobrego!
 
reklama
Hej dziewczyny, gdzie jesteście?? Czemu tak tutaj cicho? :confused:
Jak Wam mijają te zimowe dni? Ja już jestem zmęczona zimą i marzę o wiośnie...
Piszcie, co u Was, rozruszajmy trochę ten wątek :-)
Pozdrawiam!
 
Ja juz tez mam dosc tej zimy:tak:
Julia miała po 2 dniach w przedszkolu zawalone gardło i dostała Augumentin.Nie polecam,cały czas sie skarzyła na bol brzucha,od siostry dowiedziałam sie ,ze duzo dzieci sie na bole brzucha skarzyło i mieli go wycofac ale nie wycofali.Wczoraj była kontrol i jest juz zdrowa.moze pojdzie od poniedziałku do przedszkola.Masakra z tymi chorobami.W styczniu była 3 dni a w lutym 2.
Co do dobrego alergologa to ponoc ta pani Ujma nie jest zbyt dobra.Moja kolezanka miała z nia do czynienia.Mowiła mi,ze wie wiecej od niej o alergiach.Jest swietna klinika gdzie badaja alergikow.Dowiem sie gdzie i ci Kamile85 napisze:tak:
 
Witajcie, nos poro nas tutaj przybyło. Ja jakos zapominam wchodzić na wątek częstochowski.
U nas ok, ostatnio Maks miał kilkugodzinną niestrawność w nocy i wymiotował po za tym ok.
Co do alergika to się dowiem bo znajomi chodzą i sobei chwalą ale nie znam nazwiska.
Koleżanka była też prywatnie w kliniece św. Łukasza. Jednka nie wiem jak lekarz się nazywał.
Zimy mam już serdecznie dosyć
 
Witam nowe mamusie. Ale się zrobiło gwarno:-D:-):happy:.

Mada Ania brała kiedyś augmentin ale nie skarżyła się na brzuszek. Brała też zamiennik tańszy i też było ok. Zresztą kto tego nie brał ;-);-).
Mam problem z Anią, bo od ładnych paru miesięcy ma kaszel (został jej od czasów anginy z kwietnia zeszłego roku). Lekarka podejrzewa alergię ale coś mi się nie wydaje. Walczymy, ale chyba sama muszę wpaść na to, skąd ten kaszel. :sorry::confused2:

Byle do wiosny...
 
Kkasiulka jeszcze się nie widziałam z tą koleżanką, ale jak będę wiedziała to zaraz dam ci znać.
Jo-anna-on naszej sąsiadki synek też miał taki kaszel, trzymało go bardzo długo, pediatrzy nie wiedzieli co mu jest, w końcu trafiła do Banasiaka i raz dwa dziecku przeszło.
 
reklama
Do góry