reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

Dziewczyny,
na innym forum próbujemy zorganizować spotkanie mam z Częstochowy, jakiś wypad do kawiarni na pogaduchy, a przy ładniejszej pogodzie wspólne spacery z dziećmi, może tutaj znajdą się chętne? :-)
Zapraszam!

Ps. Nie wiem, czy mogę wkleić linka...
 
reklama
Przepraszam,ze dopiero teraz pisze ale brak czasu niestety.Obiecałam podac namiary na klinike alergologiczna.kolezanka była tam z dzieckiem i bardzo dokładnie je przebadali.Co dzien miała mała robione badania i na koniec wyjechały z diagnoza,opisem wszystkich badan i rozpisanym leczeniem.Trzeba troche czekac ale mysle,ze warto.Zeby sie tam dostac trzeba miec skierowanie od pediatry.Ona miała od prywatnego bo na Sobieskiego nie chciała pani alergolog takiego dac.Niestety.Takie skierowanie wysłała na adres Centrum Pulmonologii w Karpaczu S.A Oddział V Pulmonologiczny Szklarska Poręba ul.Franciszkanska 30 58-580 Szklarska Poręba
Musiały jakisz czas czekac a potem przyszła poczta informacja na kiedy maja termin.
Wiecej informacji dla zainteresowanych jest na stronie internetowej
Centrum Pneumonologii Dziecicej oddzia Szklarska Porba
 
Witam i ja :)Jestem mamą dwójki szkrabów 5l , 17m.
Szukałam właśnie jakiegoś forum z Cze-wy i tutaj mnie przywiało.A mam pewną sprawe do Was.
Nie wiem czy są tu jakieś mamusie w ciąży ale jeśli tak to ja własnie robię porządki i chcę się pozbyć paru rzeczy po moich szkrabach. Przez allegro nie puszczę bo paczka w postaci wózka , fotelika samochodowego, wanienki, kosztowałaby majątek.
Jeśli jest ktoś zainteresowany to niech da znać bo szkoda mi wyrzucać na śmieci skoro sie może komuś przydać.
Pozdrawiam
 
Przepraszam,ze dopiero teraz pisze ale brak czasu niestety.Obiecałam podac namiary na klinike alergologiczna.kolezanka była tam z dzieckiem i bardzo dokładnie je przebadali.Co dzien miała mała robione badania i na koniec wyjechały z diagnoza,opisem wszystkich badan i rozpisanym leczeniem.Trzeba troche czekac ale mysle,ze warto.Zeby sie tam dostac trzeba miec skierowanie od pediatry.Ona miała od prywatnego bo na Sobieskiego nie chciała pani alergolog takiego dac.Niestety.Takie skierowanie wysłała na adres Centrum Pulmonologii w Karpaczu S.A Oddział V Pulmonologiczny Szklarska Poręba ul.Franciszkanska 30 58-580 Szklarska Poręba
Musiały jakisz czas czekac a potem przyszła poczta informacja na kiedy maja termin.
Wiecej informacji dla zainteresowanych jest na stronie internetowej
Centrum Pneumonologii Dziecicej oddzia Szklarska Porba
o dobrze wiedzieć, też się zastanawiam czy mój syn nie jest czasem alergikiem.
 
Witajcie, jeśli chodzi o nazwisko tego alergologa to się nie dowiedziałam, bo ostatnio nie mam kontaktu z tą koleżanką.
Co do Banasiaka to jest to super pediatra, przyjmuje na Barbary, ale prywatnie. Bardzo dużo dzieci naszych znajomych do niego chodzi jak jest coś poważniejszego i zawsze pomaga. Super lekarz.
Dokładnie nie pamiętam czym był spowodowany ten kaszel u tego naszego sąsiada, ale Banasiak szybko mu pomógł.
Ostatnio była sytuacja tego typu że znajomej synek wylądował z Rota w szpitalu. Dziecko wypisane do domu zostało z biegunką, udałą się więc do Banasiaka i przepisał małemu tabletki robione po których wreszcie ta biegunka przeszła. W ogóle powiedział, że jak by przed tym szpitalem przyszła do niego to on by próbował leczyć dziecko w domu, jego zdaniem szpital to jest ostateczność. Z zapalenia płuc wyleczył go w domu. Z opinii znajomych wnioskuję, że jest to jeden z lepszych lekarzy w naszym mieście, ma podejście i nie olewa pacjenta
 
Witajcie, jeśli chodzi o nazwisko tego alergologa to się nie dowiedziałam, bo ostatnio nie mam kontaktu z tą koleżanką.
Co do Banasiaka to jest to super pediatra, przyjmuje na Barbary, ale prywatnie. Bardzo dużo dzieci naszych znajomych do niego chodzi jak jest coś poważniejszego i zawsze pomaga. Super lekarz.
Dokładnie nie pamiętam czym był spowodowany ten kaszel u tego naszego sąsiada, ale Banasiak szybko mu pomógł.
Ostatnio była sytuacja tego typu że znajomej synek wylądował z Rota w szpitalu. Dziecko wypisane do domu zostało z biegunką, udałą się więc do Banasiaka i przepisał małemu tabletki robione po których wreszcie ta biegunka przeszła. W ogóle powiedział, że jak by przed tym szpitalem przyszła do niego to on by próbował leczyć dziecko w domu, jego zdaniem szpital to jest ostateczność. Z zapalenia płuc wyleczył go w domu. Z opinii znajomych wnioskuję, że jest to jeden z lepszych lekarzy w naszym mieście, ma podejście i nie olewa pacjenta
Ja też słyszałam dużo dobrego o tym lekarzu.
My na razie zmieniliśmy lekarkę w przychodni i jestem zadowolona.Ale dobrze wiedzieć do kogo się udać prywatnie.
Pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzień :)
 
Witam wszystkie mamusie.Mam na imię Marta mam 25 lat.Jestem mamą 1,5mcy Jagny.W sumie to od połowy ciąży jestem zarejestrowana na forum dzieci 2008 ale jakoś nigdy nie wchodziłam na Częstochowę.Często mała nie daje pisać ale chętnie spotkam się na jakąś kawkę czy na spacerki z maluchami.Pozdrawiam serdecznie.
 
Hej! W ostatni poniedziałek udało nam się zorganizować spotkanie częstochowskich Mam, było nas 6 i było bardzo fajnie! :-) W Dzień Kobiet planujemy kolejne spotkanie, zapraszam wszystkie chętne dziewczyny!
Podaję linka do innego forum, gdzie są szczegóły - jeśli nie wolno wstawać takich linków, to usuńcie, trudno:

Mamy Czestochowy - Śląskie - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
reklama
Witam
jestem z cz-wy , i chętnie bym poznała jakieś mamuśki z mojego miasta ,bo mój 7 i pół miesięczny synek jest jedynakiem który zaczepia wszystkie dzieci w hipermarketach i chciałabym znaleźć mu jakieś towarzystwo ;) . Zabieracie dzieciaki na te spotkania?
Widzę że cz-wa mało się udziela na forach :(
 
Do góry