reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

A może już czas na rodzeństwo? Myślicie o tym Dziewczyny?

moreme

czekam na drugi cud
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Nie wiem czy ten wątek był już poruszany na sierpnióweczkach:rofl2:, bo jestem tu nowa, ale jeśli tak, to może mimo wszystko po raz kolejny napiszecie o swoich przemyśleniach na ten temat? Myślicie w ogóle o rodzeństwie dla swoich pociech? A jeżeli tak, to już teraz czy może dopiero za kilka lat? My z mężem nieśmiało;-) podjęliśmy już działania w tym kierunku. Póki co nic się nie dzieje w tym temacie niestety, ale w końcu to przyjemna praca:-p...więc nie narzekam:-)

reklama

moreme

czekam na drugi cud
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
asmodis gratuluję:-)!!! Szczerze zazdroszczę:tak: Już wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka?

Wama

Mama Pata i Poli
Miasto
NY
Rozwiązania
0
moreme witaj, napisz cos o sobie i o swojej dzidzi :-).

U nas niektore sierpnioweczki juz sa w trakcie "dostarczania" rodzenstwa dla swoich pociech.

falbala1

Fanka BB :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
gartuluje tym co zaszly :tak::tak::tak: ale ja sie nie przymierzam i nie mam zamiaru jak na razie wcale bym sie nie obrazila jezeli Julka zostala by jedynaczka :-)

agacz27

sierpniowa mama'06 Początkująca(y)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
my zawiesilismy starania do czasu unormowania naszej sytuacji finansowo - zawodowej

Leika

Matka Polka
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
My pracujemy na razie nad wpadką ;-) a jak takowa się nie zdarzy to w przyszłym roku bierzemy się "poważnie" do roboty ;-):-D

dzustta

Mama sierpniowa'06
Miasto
niedaleko w\Wrocławia ;)
Rozwiązania
0
Mi to przychodzi chęc na kolejnego bobaska jak ogladam małej zdjęcia rok wstecz i jak widze inne kobitki z brzuszkiem:tak:Ale jak jestem na codzien z małym buszmenkiem to ani mi sie śni myślec nad drugim.:no:No, chyba, tak jak pisze Leika , będzie wpadka;-)

reklama

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
ja mam plany na za rok - myślę, że w sierpniu zaczniemy, najpóźniej wrzesień :tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry