reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może już czas na rodzeństwo? Myślicie o tym Dziewczyny?

moreme

czekam na drugi cud
Dołączył(a)
12 Lipiec 2007
Postów
870
Miasto
Poznań
Nie wiem czy ten wątek był już poruszany na sierpnióweczkach:rofl2:, bo jestem tu nowa, ale jeśli tak, to może mimo wszystko po raz kolejny napiszecie o swoich przemyśleniach na ten temat? Myślicie w ogóle o rodzeństwie dla swoich pociech? A jeżeli tak, to już teraz czy może dopiero za kilka lat? My z mężem nieśmiało;-) podjęliśmy już działania w tym kierunku. Póki co nic się nie dzieje w tym temacie niestety, ale w końcu to przyjemna praca:-p...więc nie narzekam:-)
 
reklama
moreme witaj, napisz cos o sobie i o swojej dzidzi :-).

U nas niektore sierpnioweczki juz sa w trakcie "dostarczania" rodzenstwa dla swoich pociech.
 
gartuluje tym co zaszly :tak::tak::tak: ale ja sie nie przymierzam i nie mam zamiaru jak na razie wcale bym sie nie obrazila jezeli Julka zostala by jedynaczka :-)
 
My pracujemy na razie nad wpadką ;-) a jak takowa się nie zdarzy to w przyszłym roku bierzemy się "poważnie" do roboty ;-):-D
 
Mi to przychodzi chęc na kolejnego bobaska jak ogladam małej zdjęcia rok wstecz i jak widze inne kobitki z brzuszkiem:tak:Ale jak jestem na codzien z małym buszmenkiem to ani mi sie śni myślec nad drugim.:no:No, chyba, tak jak pisze Leika , będzie wpadka;-)
 
reklama
Do góry