reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam jestem mamą małej Nicol,jestem z Opolszczyzny dokładnie ze Zdzieszowic:-)mam jakieś 40km do Opola,kiedyś jeździłam do Opola do szkoły ftyzjerskiej,miło by było poznać kogoś i wymienić doswiadczenia!jestem początkujaca na forum i niebardzo mam zkim popisać:-)ale mam nadzieje,że to się zmieni!pozdrawiam wszystkie mamy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anik co tam u Ciebie?cos Cię ostatnio niewidać,wszystko ok?pozdrawiam i dobrej spokojnej nocy życze:tak::-)
 
Witam, można się przyłączyć? Mam 14-miesięczną córcię Majkę, jesteśmy z Praszki - niedaleko Olesna, jeśli się ktoś orientuje.
Weszłam dziś tu przypadkiem i proszę... anik, na styczniówkach nie zauważyłam, że Ty jesteś z Opola :-)
 
witaj ravenalka ;-) ja przez Praszkę jedżdżę do Wielunia ;-) do babci mojego małża ;-)

chodź do nas na Ploteczki ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry