reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zgłaszam sie po raz drugi... teraz najczęściej jestem na forum przyszłe majowe mamusie, bo dziś mam termin porodu ale chyba bedzie ze mnie czerwówka. Pozdrawiam. asiulinka i aniulka01 to kiedy się spotykamy na spacerku. Ja będę jutro w parku na zwmie z okazji Dnia Dziecka:-)
Kerry niestety nie spotkałyśmy się, bo my byliśmy w Prudniku na Rajdzie Maluchów.:-)Ale mam nadzieję, że jeszcze nic straconego i się kiedyś spotkamy.:tak::-)
No i szybkiego i bezbolesnego rozwiązania.:tak::-D

Adiva a z jakiej części Opola jesteś?
 
reklama
A ja z Malinki przybywam :-)

I tak szukam jakiś "sąsiadek" :-) osób które są o pewne doświadczenia mądrzejsze ode mnie....
 
A ja z Malinki przybywam :-)

I tak szukam jakiś "sąsiadek" :-) osób które są o pewne doświadczenia mądrzejsze ode mnie....
Możesz na mnie liczyć...to moze jakieś spotkanie zorganizujemy ...spotkanie babyboomowych opolanek:-) Pozdrawiam miłego dnia!!!!!
 
Hejka dziewczyny cos dlugo nie zagladalam na ten watek.Myslalam ze juz padl pare razy sparwdzalam byla cisza:(.Co tam slychac u was ??
inna_22 co u ciebie jak tam se zyjecie ??.
U nas czas leci dzieci biegaja broja .Pogoda Fajna wiec caly czas spedzaja na podworku za 9 dni lecimy na upragniony urlop do Polski do Opola miedzy innymi:).Ja nie bylam w Polsce 14 mies moj maz juz 20 mies cieszymy sie jak dzieci ze w kocnu udalo nie nam zaplanowac urlop w Polsce.Pozdrawiamy
 
Iwka, no wcale się nie dziwię, że po takiej długiej nieobecności cieszycie się jak dzieci na urlop w Polsce ;-)

My sobie żyjemy jakoś powolutku do przodu ;-)

I tak nieśmiało wtrącę - opolszczyzna to nie tylko Opole, więc nie zpomnijcie przy okazji organizowania spotkania babyboomowych Opolanek o mnie :-p;-)
 
A ja z Malinki przybywam :-)

I tak szukam jakiś "sąsiadek" :-) osób które są o pewne doświadczenia mądrzejsze ode mnie....
Ja też mieszkam na Malince (na Piotrkowskiej).:-)

Iwka super, że w końcu udało Wam się wybrać do Polski. Życzę udanego pobytu.:-)

Inna nie martw się nie zapomnimy o Tobie.:tak:A ja szczególnie.;-):rofl2:
 
Juz się poprawiam: spotkanie jak najbardziej dla wszystkich opolszczanek a nie tylko opolanek;-)
 
hejka
Dziewczyny spotykacie sie gdzies moze jak bede w Opolu moze uda mi sie wyskoczyc na spotkanie .Macie jakies regularne spotkania moze w praku na ZWM he bedziemy u dzidakow na zwmie :).Pozdrawiam
 
hejka
Dziewczyny spotykacie sie gdzies moze jak bede w Opolu moze uda mi sie wyskoczyc na spotkanie .Macie jakies regularne spotkania moze w praku na ZWM he bedziemy u dzidakow na zwmie :).Pozdrawiam
nie nie było jeszcze spotkania. Na jak długo przyjeżdżacie do Polski? Bo ja bym potrzebowała tak z dwa tygodnie, myślę że do końca tygodnia urodzę a potem tak tydzień odczekam zanim sie wybiorę na spacerek. A ile NAS JEST? Może założę wątek z taką listą na którą będziemy się wpisywać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam
My przylatujemy na 2 tyg do Polski.13 czerwca juz bedziemy .
kerry1 dobry pomysl z tym watkiem bedziemy wiedziec ile nas jest i skad dokladnie jestesmy :).Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry