reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny już założyłam ten wątek z listą, wpisujcie się. Dzięki za wszelką pomoc. pozdrawiam.
 
reklama
hehehe dopiero co sie wprosiłam na temat....a już się jakieś spotkanko wykluło :-) Ja tam jestem za....jak najbardziej....Musze jeszcze tylko doczytać do końca temat....;-)

Ja muszę sie poprawić....bo widzę że mam niedaleką sąsiadkę tutaj....moja dokładna lokalizacja to ul.Jodłowa :-)

A teraz sie jeszcze ładnie wytłumacze....wybywam na weekend do rodziców....więc nadrobie zaległości w niedziele....trzymajcie sie cieplutko i zdrowo :-)
 
Witam moje kochane opolskie dziewczyny, Dzis o 14.35 przyszedl na swiat Bartus, braciszek Kubusia. Waga 4300, 62 cm.Jestesmy najszczesliwsi na swiecie marta i przemko.
 
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!



Male raczki potrafia
ulepic kwiatek z plasteliny
Narysuja slonce rozesmiane
Zbuduja domek z klockow
Male raczki potrafia napisac mama,
i przynosza mi jablko czerwone
ocieraja lzy i splataja sie tuz nad szyja.
W malych raczkach miesci sie cala milosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam moje kochane opolskie dziewczyny, Dzis o 14.35 przyszedl na swiat Bartus, braciszek Kubusia. Waga 4300, 62 cm.Jestesmy najszczesliwsi na swiecie marta i przemko.
Wielkie gratulacje! Niech się zdrowo chowa i przynosi każdego dnia wiele radości swoim rodzicom.:tak::-) Buziaki.

P.S.Całkiem słusznej postrury chłopczyk.:-)
 
Dziękuję za miłe słowa dziewczyny! Wybieracie się jutro nad kanał na WYścig Kaczek?:-D Po interku krążą takie cytaty: "ciekawe kto wygra Lesiu czy Jaruś?":tak::-D:laugh2:
 
Hej co tu takie pustki?:-( Napiszcie dziewczyny co porabiacie w te upalne dni. Ja właśnie odpoczywam na wsi z maluszkami. U moich rodziców, tylko 40 km od opola.Mąż po dwóch tygodniach urlopu wrócił do pracy a ja nie czułam się jeszcze na siłach, by zostać z dwójką szkrabów.Zależy mi aby spędzali jak najwięcej czasu na powietrzu, wśród zieleni.Starszy ma tyle energii, że musi się wyganiać, za to maleństwo jest spokojniutki, pozwala spać w nocy, a w dzień też jest super.
 
nikogo tu?;-) Hej doradźcie proszę jakiegoś sprawdzonego fryzjera w opolu.
 
reklama
nikogo tu?;-) Hej doradźcie proszę jakiegoś sprawdzonego fryzjera w opolu.
Ja nie mam "swojego" fryzjera, ale chętnie posłucham innych.;-):tak::-)
Ewentualnie mogę polecić fryzjera (nie pamiętam nazwy zakładu) na Krakowskiej na przeciwko "Renifera". Robiłam tak mój ślubny kok i trzymał się trzy dni, a włosów mam dużo i ciężkie.:tak: (Choć w 3 dniu kok był już lekko klapnięty;-)).:-)
A co chcesz robić z włoskami?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry