reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

kate_less

Mama dwóch księżniczek:)
Miasto
Świdnica
Rozwiązania
0
A może są tutaj Mamusie ze Świdnicy?
I nie tylko Mamusie:)))
Odezwijcie się:tak:

reklama

plonskasia

ma.Muśka e.Miśki :)
Miasto
Ulvik, Norway.
Rozwiązania
0
hej! ja pochodze ze Swidnicy (tej na Dol.Slåsku - kolo Walbrzycha)..
jednak od paru lat mieszkam w Norwegii a rodzime miasto odwiedzam 2-3 razy do roku.
takå prawdziwå mamå jeszcze nie jestem - oczekuje swojego pierwszego dziecka. planowe przyjscie dzidziusia na swiat przewidziane jest na lipiec2008. :)

pozdrawiam! :-)

kasia.

kachasek

matka-wariatka :)
Rozwiązania
0
a czy może być wałbrzych (właściwie to pochodzę z dz-owa, a w w-chu mieszkam od 4 lat)? wiem, jest wątek wałbrzyszanki, ale na usprawiedliwienie powiem, żę jako miasto wolę świdnicę i mój tata mieszka w ś-cy:-)

kachasek

matka-wariatka :)
Rozwiązania
0
kolorowa_kredka jak miło widzieć, że jest ktoś z dz-owa:tak:

Kasia K.

Mama styczniowa
Rozwiązania
0
To ja się dopisuję - z urodzenia i z wyboru Świdniczanka!

amko

Kwietnióweczka
Rozwiązania
0
Witam:-)
Znajome i nieznajome mamusie z rodzimych stron.
Jestem ze Świdnicy, pracuję w Dzierżoniowie i miło mi, że jest nas tu kilka stąd:-)

kate_less

Mama dwóch księżniczek:)
Miasto
Świdnica
Rozwiązania
0
No to kochane! musimy jakiś meeting zrobić:-D

ja się dostosuję:tak:

reklama

amko

Kwietnióweczka
Rozwiązania
0
Ja jestem jak najbardziej za! Ferie za pasem, aura sprzyja :-). Małe berbeć-party.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry