reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

reklama
hej! ja pochodze ze Swidnicy (tej na Dol.Slåsku - kolo Walbrzycha)..
jednak od paru lat mieszkam w Norwegii a rodzime miasto odwiedzam 2-3 razy do roku.
takå prawdziwå mamå jeszcze nie jestem - oczekuje swojego pierwszego dziecka. planowe przyjscie dzidziusia na swiat przewidziane jest na lipiec2008. :)

pozdrawiam! :-)

kasia.
 
a czy może być wałbrzych (właściwie to pochodzę z dz-owa, a w w-chu mieszkam od 4 lat)? wiem, jest wątek wałbrzyszanki, ale na usprawiedliwienie powiem, żę jako miasto wolę świdnicę i mój tata mieszka w ś-cy:-)
 
Witam:-)
Znajome i nieznajome mamusie z rodzimych stron.
Jestem ze Świdnicy, pracuję w Dzierżoniowie i miło mi, że jest nas tu kilka stąd:-)
 
reklama
Ja jestem jak najbardziej za! Ferie za pasem, aura sprzyja :-). Małe berbeć-party.
 
Do góry