reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Hm...mam tunele w uszach (takie rozciagniete dziury) i kilka tatuazy wiec typowa mamuska nie jestem ;P a dla niektorych wrecz jestem uosobieniem patologii ^^
 
reklama
Hahaha, wiesz niektorzy nie wiedza o czym do nich mowie jak mowie o tunelach wiec juz z przyzwyczajenia wyjasniam :)
Oj nie tylko...czesto mamuski ok 30 tez krzywo na mnie patrza jak np. wybiore sie na plac zabaw. Mimo wszystko Polska to malo tolerancyjny kraj.
 
Nie no co ty. Ja to mam wszystko gleboko miedzy posladami. Gdyby takie spojrzenia i komentarze robily na mnie wrazenie to pewnie bym nie wygladala tak jak wygladam.
Jedynie boje sie zeby moj synek potem nie mial jakis nieprzyjemnosci ze ma takich "dziwnych" rodzicow :p
 
W duzym miescie jest okej. Jak mieszkalam we Wroclawiu to nikt sie krzywo nie patrzyl wiec moze kiedys i na zadupiach to sie zmieni :)
 
Cześć dziewczyny:) Też jestem ze Świdnicy:) Może powoli uda się rozkręcić ten wątek:) Ja mam 25 lat - tzn skończę w kwietniu:) Mam 5 letniego synka a teraz czekamy na drugie dziecko - mam przeczucie że na dziewczynkę:)
 
kotulcia czesc. Ja mam 23 lata i 1,5 rocznego synka :) a no trzeba rozkrecic ten watek. Moze gdzies jeszcze sie chowaja mamy ze Swidnicy lub okolic.
Jej...gratuluje ciazy. Sama chcialabym za kilka lat miec dziewczynke bo zawsze chcialam miec parke ale najpierw musimy sie dorobic jakos swojego mieszkania :)
 
reklama
My na szczęście zostaliśmy niedawno szczęśliwymi posiadaczami własnego M i kredytu na jakieś 20 lat:) Zresztą już wcześniej babcia przepisała mi też ładne mieszkanko ale z nią mieszkać nie będziemy bo ona ma taki sam charakter jak ja:p Będzie później dla dzieci:)

Co do parki to marzenie chyba każdej pary:) Ja już zapowiedziałam mężowi że jak to będzie drugi syn to straci swoje klejnoty:) My długo się zapieraliśmy że nie będzie drugiego dziecka a tu nagle obrót o 180 stopni i poszliśmy za ciosem:) Później różnica między dziećmi byłaby już za duża:)
 
Do góry