reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Fajnie, ze zaglądasz:) ja dzis byłam na wynikach, do odbioru po 15.00 mężus odbierze:)
ja srednio sie czuje, dzień jak co dzień:) Mdłości masakryczne...

widzę, że masz nowy suwaczek.. wracasz do Pl za 4 miechy.. dasz radę? Pokonać tyle km..?
Pozdrawiam:)

Ano właśnie od wczoraj mam ;-)! Kupiliśmy bieciki i lecimy na wakacje (narazie tylko wakacje, ale cieszę sie jak nie wiem!!!). Myślę, że dam radę. Lecimy samolotem, niecałe 3 h i będziemy we Wrocku, więc nie jest najgorzej :-) no i lecimy wszyscy, więc wąż mi pomoże i z torbami i z Małą, będzie oki :-D

A Ty bierzesz jakieś witaminy? Wiem, że Prenatal stworzył specjalną serię z żeń szeniem i olejkiem miętowym właśnie na złagodzenie mdłości i jeszcze jest tam ekstrakt z żurawiny chroniący układ moczowy... Może by Ci pomogły... Ja właśnie dziś dostałam przesyłkę z nimi - łykałam w pierwszej ciąży i czułam się rewelacyjnie i teraz też łykać będę ;-) tylko musiałam poczekać aż rodzice mi prześlą :sorry2:
 
reklama
Dzień dobry! I jak dzisiejsze samopoczucie? A przede wszystkim jak wyniki wyszły? Mam nadzieje, że wszystko gra ;-)

Pozdrawiam i do klikania :sorry2:
 
Dzień dobry! I jak dzisiejsze samopoczucie? A przede wszystkim jak wyniki wyszły? Mam nadzieje, że wszystko gra ;-)

Pozdrawiam i do klikania :sorry2:
Hej wyniki bardzo dobre, troszke za duże cukier, ale w normie..
Mam grupe A rh - Moj mezusi A rh + , wiec moze byc maly problem .. konflikt serologiczny..:(
Buziaki,, dziś czuje się lepiej..:)
Pozdrawiam
 
Hejka! Bardzo się cieszę, że wyniki są w porządku i że lepiej się czujesz :tak:! Mam nadzieję, że dziś będziesz mogła napisać to samo ;-)... No konflikt serologiczny to może być problem, ale z tego co wiem podaje się jakiś czynnik po porodzie i jest oki, i wydaje mi się, że taka praktyke stosuje się na całym świecie nie tylko w Irlandii! Nie przejmuj się tym :sorry2:...

Dziś mnie nie będzie, mam zajęty cały dzionek! Udanego czwartku życzę i głowa do góry :-D:-D:-D
 
:-) Witaj ;)
ja wczoraj byłam bardzo zajęta, bo mężus miał urodzinki i jeszcze kolezanka wpadła, która spodziewa sie w sierpniu bliźniaków;))

dzis w miarę się czuje.. ale nic mi sie nie chce, bo ciągle muli;) hehe

Pozdrawiam:)
 
Bry! O proszę, to wszystkiego naj naj dla Twojego męża ;-):tak::-D! Hm... Doszłam do wnisoku, że chyba i ja zaczynam odczuwać mini mdłości, mini, bo jakoś sobie z nimi radzę :sorry2:... Ale i tak mało przyjemne uczucie przyznaję :dry:! I tym bardziej Ci współczuję i mam nadzieję, że szybko miną!!!!!!!!!

Aaaaa jutro wielki dzień - usg - już się doczekać nie mogę, chociaż nic jeszcze szczególnego nie zobaczymy, ale serduszko już raczej tak :-):-):-):-)! Jestem taka podekscytowana jakby moje pierwsze w życiu :-D:-D:-D, ale baby mają namieszane w tych głowach, zwłaszcza jak hormony szaleją w ciąży ;-)!

Pozdrawiam i do klikania :sorry2:

Ps. Oczywiście zapomniałam napisać do innych świdnickich foremek, ale, jak nie zapomnę :baffled:, to zrobię to dziś wieczorkiem, jak Oliwcia pójdzie spać :blink:! Udanego weekendu, paaaaaaaaaaaaaaaaa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej:-)
Powodzenia na usg, daj znać jak poszło :) serdunio będzie biło jak opętane- zobaczysz:) i juz bedzie mała postać:) ja ide 8 lutego na drugie usg:)
Fajnie jak napiszesz do innych świdnickich mamuś:)zawsze raźniej:)
My dzis mala impressskę robimy, przychodzą znajomi i koleżanka w ciązy z Bliźniakami:)) ale będzie fajnie:) Kupiłam już dla Nas PICOLO;) ehhe, a co!
Miłego dzionka,:-)
 
Witam :-)! Dopiero dziś, bo w weekend jakoś tak czasu nie miałam... Poza tym ostatnio zaczęłam bardziej odczuwać "uroki" I trymestru i nie fajnie siedziało mi się przed kompem... Ale walczę z tym :tak:;-):-D! Byłam, zobaczyłam i uwierzyłam hahahahahahahahahahahaha moją kluseczkę i chodzi mi o wygląd nie o wagę! Z usg wyszło, że to dopiero 6T6D, ale trzeba jeszcze zweryfikować na kolejnym usg. Serduszko gin wypatrzył, ja nie :zawstydzona/y:, ale nie mogłam się skupić, Oliwcia była śpiąca i marudziła ciągle i chciała do mnie :dry:... Ale dzidzie widzieliśmy :-D:-D:-D Napisałam do innych mamuś, dopiero dziś rano :-p:zawstydzona/y::-D, ale napisałam, zobaczymy czy któraś się odezwie... Fajnie by było! Ale naszła mnie ochota na to PICOLO, ech... Napiłabym się :tak:! Ale teraz to ja bym wszystko, tylko jak przyjdzie co do czego to nie mogę nic :baffled:... Aj, tam mam nadzieję, że szybko przejdzie!

Miłego poniedziałku życze i do klikania :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej !
Super, że kluseczka się rozwija, i że serdunio było widać.. z Usg dużo młodsza ciąża,, widocznie kochaliście się po owulacji:) heh i bedzie chlopak:) hehe
ciesze, sie ze wszystko gra i ze napisałaś do innych mamuś. MOze akurat jakaś sie odezwie, zawsze to raźniej.
Ja mdłości mam cały czas, najgorzej oczywiscie jest rano, ale juz przy łóżku trzymam biszkopty i ledwo oczy otworze juz je jem, wiec pomoga :) sproboj:)
Tobie również Udanego poniedziałku, tu jest strasnzie zimno az nic się nie chce:)
ppapaa
 
reklama
Witam,
Ściągnięta przez Krychę, melduję się na wątku :-)

Jak tylko przybiorę chwilkę czasu to napisze co nie co o sobie.
Póki co pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)
 
Do góry