reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

reklama
Szczerze Ci powiem że mam świadomość iż były gorsze dni w których miałam wszystkiego dosyć, ale szczerze mówiąc już ich nie pamiętam :-D Najcięższy to chyba był ostatni miesiąc, to już zmęczenie fizyczne, psychiczne no i ta świadomość że to już lada dzień :-) Co do rad to w zasadzie nie ma żadnych. Słuchaj się lekarza, nie słuchaj głupich uwag znajomych :-) i się rozpieszczaj rób i jedz na co tylko masz ochotę :-) te miesiące należą wyłącznie do Ciebie :-) to ostatnie miesiące które należą tylko do Ciebie :-D :-D :-D
 
o matko... nie pamietam :-) ale cos kolo 7 miesiecy chyba - byla okraglutka jak cherubinek :-) teraz to jzu dorosła dziewczynka - i zupełnie inaczej wyglada :-D
 
witam!mieszkam w okolicach lcy i rodziłam 1 dziecko w legnicy.jestem bardzo zadowolona bo szpital w lcy ma najlepszy sprzęt dla wcześniaków i noworodków kiedyś było o tym w telewizji z całego województwa przyjeżdzają jak trzeba bo mają pewność że uratują nasze maluszki także polecam opieka też ok
 
Witam serdecznie ja nie jestem z Legnicy ale mój mąż owszem i mieszkałam w tym pięknym mieście jakiś czas ja natomiast pochodzę z Chojnowa więc całkiem całkiem bliziutko_Obecnie mieszkamy w UK.
Pozdrawiam wszystkich Legniczan tych dużych i tych małych oczywiście:-)
 
reklama
Do góry