reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

NICOLE witaj:-)

Ja jestem z piekar c.

XMAMUSKA gratuluję wstąpienia w związek małżeński!! Trochę spóźnione ale co tam...:tak::-)

Może ten wątek trochę ruszy do przodu - myśle że jest nas - legniczanek- trochę wiecej...zobaczymy!
 
reklama
Nicole witaj !!
Niuńka ja też z piekar C jestem!!:-) A jaka ulica:confused: może4 jesteśmy sąsiadkami!!

Ja również mam nadzieje że nasz wątek ruszy do przodu!!:tak:
 
Heja!
Nie odzywałam sie bo cierpie na mega brak czasu - dom, dzieciaki, szkoła...:baffled: :sick: zwariować idzie!
xmamuska ja jestem z gombrowicza, fajnie byłoby się poznać:-) :tak:
Mam dwójke szkrabów które dają mi popalić jak cholera...poza tym luz. Obecnie jestem na wychowawczym i do pracy chyba nie wróce, bynajmniej nie do tej.
Poza tym wzięłam się za szkołe, skoro siedze w domu to można jakos ten czas wykorzystać!
Napisz cos o sobie...o dzieciaczkach....:-)
 
Niuńka Ja jestem z Ul.Pruszynskiego, kurcze moze się znamy chociasz z widzenia :confused:
A teraz coś o sobie :
Mam 23 lata od 2 tygodni jestem szczęśliwą mężatką, z moim mężem jesteśmy już ze sobą 8 lat :-) Kochamy się bardzo i owocem naszej miłości jest Sandrunia która ma 2 latka i 3 miesiące, a w styczniu zostaniemy szczęśliwimi rodzicami po raz drugi!!:laugh2: Niepracuje niegdzie, zajmuje się domem i Córeczką, natomiast studiuje zaocznie na drugim roku Administrację Publiczną w PWSZ u nas w Legnicy!!:tak: No to narazie tyle o sobie:happy:
 
Xmamuska, jesteś zadowolona PWSZ? Pracują tam w dalszym ciągu Lilla Paszkiewicz i Agnieszka rajczakowska? Znam tę uczelnię :-)
 
No niepowiem że mój kierunek studi jest tym o czym marzyła bo zawsze chciałam studiować pedagogikę!!:-( A administracja to przypadek:tak: ale daje rade jeśli chodzi ogólnie o PWSZ to ok może być!!:-) A Paszkiewicz uczy tylko niewiem jak ma na imię a to drugie nazwisko nic mi niemówi:no:
 
reklama
Zanim przeprowadziłam się do Wrocławia, pracowałam w PWSZ. Wtedy jeszcze szkoła była w fazie "organizacji" - studia dzienne i zaoczne - I i II rok. Mieliśmy zajęcia w zamku, w filii Politechniki i Wyższej Szkoły Technicznej. Teraz zajęcia odbywają się chyba tylko w budynku przy ul. Lotniczej.
 
Do góry